malgorzata-rozenek-na-jesiennym-spacerze-pokazala-modny-look-i-luksusowy-wozek-henia
Fot. Mat.prasowe
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek na jesiennym spacerze pokazała modny look i luksusowy wózek Henia!

"Piękny wózek w cenie mojego auta"

Paulina Filipowicz 9 listopada 2020 19:32
malgorzata-rozenek-na-jesiennym-spacerze-pokazala-modny-look-i-luksusowy-wozek-henia
Fot. Mat.prasowe

Od momentu, gdy Małgorzata Rozenek-Majdan podała do publicznej wiadomości, że spodziewa się dziecka, fani śledzili cały proces przygotowań gwiazdy do ponownego macierzyństwa. Choć wiele osób spodziewało się, że po porodzie Perfekcyjna Pani Domu będzie mniej aktywna w mediach społecznościowych, nic bardziej mylnego. Prezenterka chętnie dzieli się swoimi przemyśleniami i prywatnymi zdjęciami z obserwatorami. Małgosia opublikowała dziś najnowszą fotografię z jesiennego spaceru, ale wszyscy patrzą tylko na dziecięcy wózek w klasycznym stylu. Jego cena może Was zaskoczyć...

Małgorzata Rozenek na jesiennym spacerze pokazała modny look i luksusowy wózek Henia

Henryk Majdan to bez wątpienia najmłodszy bohater rodzimej prasy plotkarskiej. Choć ma zaledwie pół roku, jego życiem interesują się wszystkie media, a mama chłopca chętnie dzieli się wspólnymi fotografiami w mediach społecznościowych. Teraz, mimo tak młodego wieku, Henio jest posiadaczem... luksusowego wózka!

Na Instagramie Małgosi Rozenek-Majdan pojawiło się właśnie kolejne zdjęcie, na którym widzimy piękny dziecięcy wózek w klasycznym stylu. To model, który zarówno jakością, jak i ceną zdecydowanie pasuje do pozostałych rzeczy kupionych przez Małgosię przed porodem.  Gosia już trzecim z kolei wózkiem w kolekcji wartym... 15 tysięcy złotych. Taki sam model luksusowej marki wcześniej wykorzystywały Izabela Janachowska i Natalia Siwiec. Cena wózka oczywiście nie umknęła uwadze fanów Rozenek.

"Wózek wart miliony..."

"Piękny wózek w cenie mojego auta"

"Cena wózka powala" - pisali internauci.

Okazuje się, że luksusowy wózek Henia przyćmił nawet tak ekstrawagancką stylizację, jak połyskująca puchówka.  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

AGNIESZKA CEGIELSKA: „»Stary świat nie wróci«, napisałam to dwa lata temu w mojej książce »Naturalnie«, mówi dziennikarka, specjalistka od zdrowego żywienia. PATRYCJA WOY-WOJCIECHOWSKA, fotografka, autorka książek dla dzieci, dziewczyna z wielkiego miasta, zaczęła drugie życie na Mazurach. Jak ono wygląda? PROFESOR KRZYSZTOF SIMON – słynie z ciętego języka i tego, że nie owija w bawełnę. Właśnie został odznaczony medalem 75-lecia misji Jana Karskiego za wkład w walkę z pandemią. A także: Dlaczego robimy z naszej planety wielkie wysypisko śmieci? Czy mogę wpłynąć na los Ziemi, będąc w domu? Czy luksusowe hotele mogą być eko?