Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan zachwyca figurą na obozie Anny Lewandowskiej

Jak gwiazda osiągnęła taką formę? 

Aleksandra Trendak 22 sierpnia 2022 20:30
Małgorzata Rozenek-Majdan z dziećmi, Radosław Majdan, VIVA! 10/2021; Majdanowie, VIVA! 10/2021
Fot. Stanisław K. Rozenek

Małgorzata Rozenek-Majdan to gwiazda znana z takich programów jak “Perfekcyjna pani domu” oraz “Project Lady”, która od lat jest inspiracją dla wielu Polek. Zarówno na gruncie zawodowym, jak i prywatnym Małgosia odnosi wiele sukcesów i może pochwalić się wspaniałymi, rodzinnymi chwilami spędzonymi ze swoimi dziećmi i mężem w nowej, pięknej willi. Małgorzata po narodzinach dwa lata temu swojego trzeciego dziecka – Henia, świetnie połączyła obowiązki jakie wiązały się z opieką nad maluchem i powrotem do formy. Jaki jest sekret pięknej figury Małgorzaty Rozenek-Majdan? Jak Anna Lewandowska jej w tym pomaga? Jakie są efekty? 

PRZECZYTAJ O: Małgorzata Rozenek-Majdan pokazała zjawiskowy salon i jadalnię 

Droga do pięknej figury Małgorzaty Rozenek-Majdan 

Swoją przygodę do powrotu do formy i ćwiczeń Małgorzata Rozenek-Majdan rozpoczęła krótko po narodzinach Henia. Widzowie mogli oglądać, jak gubi ciążowe kilogramy w programie “Rozenek cudnie chudnie” oraz od kilku miesięcy na jej portalach społecznościowych możemy obserwować, jak dba o formę pod czujnym okiem trenera personalnego oraz na słynnych obozach Anny Lewandowskiej. Efekty są świetne, ponieważ widać niezwykły progres i ciężką drogę do osiągnięcia takiej pięknej sylwetki. Gwiazda podkreśla, że aktualnie jej celem nie jest utrata kilogramów, ale wyrzeźbienie ciała, aby osiągnąć wymarzony efekt o czym możemy przeczytać w jej poście na Instagramie: 

Przede mną bardzo intensywny zawodowo czas. Tym bardziej doceniam te ostatnie chwile, kiedy mogę skupić się tylko na sobie. Na swoim oddechu, ciele, ale przede wszystkim duchu. Nie ma sportu bez głowy. Tak naprawdę cały czas ćwiczysz głowę, a ciało rzeźbi się przy okazji. Wrócę stąd silniejsza, spokojniejsza, bardziej skupiona. Wrócę do moich chłopców, dając im swoją uwagę i miłość jeszcze mocniej. Wrócę do swoich celów i planów z nową energią. Już nie mogę się doczekać. 

Małgosia pokazuje jak wygląda taki obóz, jakie ćwiczenia się na nim wykonuje, ale także jakich ciekawych informacji można dowiedzieć się na obozie. Jest on podzielony na dwie części - sportową i merytoryczno-motywacyjną. Jest to świetna propozycja dla wszystkich pań, które pragną w aktywny i relaksujący sposób spędzić urlop.

Droga do wymarzonej sylwetki jest bardzo trudna, ponieważ trzeba połączyć treningi z opieką nad małym dzieckiem. Małgorzata Rozenek-Majdan jest niezwykłym przykładem, który pokazuje, że powrót do formy po ciąży nie trwa kilku minut, lecz wiele miesięcy, a nawet lat. Trzeba przyznać, że wygląda świetnie, wręcz promieniuje i zaraża pozytywną energią!   

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARIA DĘBSKA ma 31 lat i na koncie wiele wspaniałych ról. Nam opowiada o tym, dlaczego nie została pianistką, gdzie najlepiej łapie dystans i za co kocha podróże. AGATA WĄTRÓBSKA I JANUSZ CHABIOR w dowcipnej i pełnej czułości rozmowie o swoim związku, ukochanych psach i magii małżeńskiej obrączki. MOHAMED AL-FAYED: egipski miliarder, właściciel paryskiego Ritza, ojciec kochanka księżnej Diany, bohater „The Crown”. Kim jest naprawdę? KASPER BAJON: scenarzysta, pisarz, reżyser. Fachu filmowego uczył się od swojego ojca, reżysera Filipa Bajona. Czy dziś słucha jego uwag?