Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram @mrozenek / Elementy / Deichmann / eobuwie / Edited
GET THE LOOK

Małgorzata Rozenek-Majdan w jasnej stylizacji na początek jesieni 2021!

Wygodne modele i stylowe odcienie!

Aleksandra Frankowska 31 sierpnia 2021 16:27
Małgorzata Rozenek
Fot. Instagram @mrozenek / Elementy / Deichmann / eobuwie / Edited

Jesień już na horyzoncie i chociaż w kalendarzu wciąż widnieje lato, pogoda za oknem wskazuje już na konieczność wyciągnięcia z szafy cieplejszych ubrań i kaloszy! Tak też zrobiła Małgorzata Rozenek-Majdan, która swoim fanom pokazała świetną stylizację na pierwsze dni jesieni 2021. Wiemy, jak możecie odtworzyć ją w domu!

Czytaj też: Ubierz się jak Małgorzata Rozenek-Majdan! Idealna stylizacja na romantyczną randkę!

Jasna stylizacja Małgorzaty Rozenek-Majdan

Żona Radosława Majdana wybrała ciepłą, bawełnianą bluzę oversive, w kolorze jasnego beżu. Cała stylizacja opata została właśnie na tym odcieniu, który doskonale podkreśla opaleniznę Perfekcyjnej Pani Domu. Do tego bandażowa spódnica w wersji mini, kapelusz z dużym rondem i cieplejsze buty w formie kozaków, jednak przypominające kalosze, w odcieniu kamelowym. 

Zobacz też: Małgorzata Rozenek wypoczywa w luksusowym hotelu we Włoszech!

Ubierz się, jak Małgorzata Rozenek-Majdan

Stylizację, którą wybrała Rozenek, możecie odtworzyć również na sobie. Bluzę oversize w podobnym odcieniu znaleźliśmy w sklepie Elementy, w cenie 170 zł.

Spódnicę dostaniecie w Editet za 115 zł, zaś kapelusz w eObuwie w cenie 129,99 zł. Buty to nowość od Deichmann, dostępne w cenie 179,99 zł. Gotowe! 

Elementy_bluza_Henry_170
Fot. Elementy

Bluza Elementy, 170 zł

Beżowa spódnica
Fot. Edited

Spódnica Edited, 115 zł

Deichmann_11115721_179,99PLN.jpg
Fot. Delichmann

Buty Deichmann, 179,99 zł

Beżowy kapelusz
Fot. eObuwie

Kapelusz eObuwie, 129,99 zł

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…