Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan w garniturze w zebrę ukrywa ciążowy brzuszek!

Fani zachwycają się również jej butami

Paulina Filipowicz 19 lutego 2020 15:15
Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. East News

Małgorzata Rozenek-Majdan mimo zaawansowanej ciąży nie zwalnia tępa. Gwiazda kontynuuje wykonywanie zawodowych obowiązków, odbywa dalekie podróże i uczestniczy w branżowych wydarzeniach. Ostatnio Małgosia wraz z mężem, Radosławem Majdanem, przebywała w Stanach Zjednoczonych, gdzie aktywnie spędzała czas, korzystając z uroków Nowego Jorku. Po powrocie do Polski nie zamierza odpoczywać. Już wczoraj pojawiła się na otwarciu nowego parku wodnego pod Warszawą, Park of Poland Suntago. Małgosia przyciągnęła uwagę oryginalną stylizacją, która sprytnie zasłoniła jej ciążowe krągłości.

Małgorzata Rozenek-Majdan w garniturze w zebrę

Małgosia postawiła na odważną stylizacje. Gwiazda na oficjalnym otwarciu parku pojawiła się w garniturze w zebrę. Szeroka marynarka i luźne spodnie z prostymi nogawkami stworzyły bardzo modny zestaw. Zwierzęce printy to gorący trend już od kilku sezonów, jednak ciągle bardzo aktualny. Nosimy go na dodatkach, butach, torebkach lub, tak jak Małgosia, jako total look. Fani zwrócili uwagę również na oryginalne buty prezenterki. Białe sneakersy z podobizną Myszki Mickey świetnie uzupełniły biało-czarną stylizacje.

Małgorzata Rozenek-Majdan
Fot. East News

Gwiazda słynie nie tylko z dobrego gustu do mody, ale również z dużego dystansu do samej siebie. Małgosia nie byłaby sobą, gdyby nie skomentowała w zabawny sposób swojego wyglądu.

"Żałowałam, że nie ma kostiumu, ale bałam się, że Greenpeace będzie chciało wyciągnąć mnie na brzeg" - napisała Małgosia na Instagramie.

Fani docenili dystans gwiazdy i nie szczędzili jej komplementów. Trzeba przyznać, że Małgosia w ciąży wygląda kwitnąco i nie traci dobrego humoru. A jak Wam podoba się jej stylizacja?  

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.