Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
O TYM SIĘ MÓWI

Małgorzata Rozenek-Majdan w efektownej stylizacji na pierwszej wizycie kontrolnej z synkiem!

Czy powiedzielibyście, że tydzień temu urodziła?

Redakcja VIVA! 17 czerwca 2020 20:14
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA!
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan w efektownej stylizacji i Radosław Majdan udali się na pierwszą wizytę kontrolną ze swoim synkiem Heniem. Dziecko przyszło na świat tydzień temu o czym oczywiście szczęśliwa mama zawiadomiła na Instagramie: „Do Stasia i Tadzia dołączył Heniuś, mały Cud, przez naszych lekarzy nazywany Henrykiem Walecznym. Kiedyś Wam opowiem dlaczego... zmienił nasz świat, a mnie i Radosława napełnił wielką wdzięcznością i miłością. Bardzo Wam wszystkim dziękuje za wzruszające i pełne miłości wiadomości. Czytałam je wszystkie i tak ciepło mi się na sercu robiło, że tyle dobra i pozytywnej energii jest wokół Henryczka”.

Małgorzata Rozenek-Majdan z synkiem Heniem w efektownej stylizacji

Teraz przyszedł zaś czas na wizytę u lekarza. Na to ważne w życiu synka wydarzenie rodzice wybrali bardzo efektowne stylizacje. Radosław Majdan założył niebiecki pulower, białe spodnie i brązowe buty. Małgorzata Rozenek-Majdan zaprezentowała się zaś w dość krótkiej, letniej sukience z odsłoniętymi ramionami. Na stopach miała czarno-białe klapki z wyraźnym logo paryskiego domu mody Christian Dior. Ten niepozorny zdawałoby dodatek o nazwie Dway Mule kosztuje ponad 650 euro, czyli około 2890 złotych. W co z kolei ubrany był na wizytę u lekarza, a niesiony w nosidełku przez dumnego tatę Henio nie udało się nikomu dojrzeć. Jedno jest pewne, Małgorzata Rozenek-Majdan wyglądała pięknie i świeżo. Czy powiedzielibyście, że tydzień temu urodziła?

trendy-lato-2020-malgorzata-rozenke-majdan-drogie-w-print-klapi-Dior
Fot. Materiały prasowe

Klapki-diora-w-nadruki-trendy-lato-2020-malgorzata-rozenke-majdan
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATALIA KUKULSKA Z CÓRKĄ ANNĄ: Wzruszająca rozmowa o tym, jak być matką, kiedy samej się jej nie miało. JUSTYNA I JAKUB PRZYGOŃSCY: Motocyklista i kierowca rajdowy i współwłaścicielka modowej marki – jak łączą życie rodzinne z pasją i pracą? DEKADA GIERKA: Dlaczego lata 70. wciąż fascynują i inspirują? LILIANA GŁĄBCZYŃSKA-KOMOROWSKA: Aktorka i reżyserka, kobieta po przejściach, celebruje dojrzałą miłość. Matka ANNY LEWANDOWSKIEJ – MARIA STACHURSKA snuje historię cioci Stanisławy, położnej w hitlerowskim obozie koncentracyjnym.