Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE
ZE ŚWIATA MODY

Małgorzata Rozenek-Majdan otrzymała od syna wyjątkowy prezent na Dzień Kobiet 

14-letni Staś jest niezwykle uzdolniony!

Jan Kędziora 9 marca 2020 15:30
Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! listopad 2016
Fot. Marlena Bielinska/MOVE

Małgorzata Rozenek-Majdan może zaliczyć Dzień Kobiet 2020 do bardzo udanych. Jak sama przyznaje, otaczają ją niezwykle czuli i opiekuńczy mężczyźni, którzy docenili ją w wyjątkowy sposób. Z okazji tego święta otrzymała przepiękny bukiet kwiatów od męża, słodkości od młodszego syna, Tadeusza oraz niezwykły prezent od starszego syna, Stasia. Prezenterka z pewnością zapamięta ten dzień na długo!

Małgorzata Rozenek-Majdan z okazji Dnia Kobiet 2020

Małgorzata Rozenek-Majdan opublikowała wczoraj post na Instagramie z okazji Dnia Kobiet. Życzyła wszystkim paniom sił do walki o swoje oraz radości, która z tego płynie. Nie omieszkała również pochwalić się, w jaki sposób to ona została doceniona w tym dniu przez swoich mężczyzn. Na uwagę zasługuje przede wszystkim prezent, który otrzymała od Stasia. Starszy syn Małgorzaty Rozenek samodzielnie zaprojektował oraz uszył mamie szarą tunikę! To on był również odpowiedzialny za dobór tkaniny. Niezwykle uzdolniony chłopak z pewnością zaskoczył prezenterkę. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Od zawsze bardzo lubiłam Dzień Kobiet 👑 mój Tato kupował piękne tulipany lub żonkile nie tylko Mamie i Babciom, ale równie duży bukiet dostawałam ja🌷 będąc małą dziewczynką czułam się jak prawdziwa kobieta😁 zawsze bardzo lubiłam tę kobiecą cześć mnie i zawsze ją pielęgnowałam 🌷 teraz jest mi szczególnie łatwo, bo otaczają mnie niezwykle czuli i opiekuńczy mężczyźni 👨‍👩‍👦‍👦💐 ten przepiękny bukiet to prezent od męża 💜 ale zwróćcie uwagę na tunikę, którą mam na sobie: to prezent od Stasia, mojego starszego syna, którego pasją jest sztuka i m.in krawiectwo. Ta tunika wyszła spod jego rąk. Sam ją zaprojektował, wybrał tkaninę i sam ją uszył. Jestem z Niego niezwykle dumna💜 jest też oczywiście małe słodkie co nieco od młodszego Tadeusza, który dzieli ze mną pasje do słodyczy 😂 W takie dni jak ten szczególnie doceniam jak ogromne mam szczęście 🌸 Kochane Kobietki, mniejsze i większe przyjmijcie proszę od Nas najserdeczniejsze życzenia radości i sił💜💪 sił do walki o swoje i radości z tego płynącej 🌸🌷💐 będę miała dla Was jeszcze jeden ważny prezent, ale to wieczorem 😘 teraz uciekam do moich Panów 🧚‍♀️

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

- Jestem z niego niezwykle dumna - napisała wzruszona Małgorzata Rozenek-Majdan. Pasją młodego Stanisława jest sztuka oraz krawiectwo. Nic dziwnego, że spod jego rąk wyszło takie dzieło. Czyżby świat mody zyskiwał pretendenta do dumnego reprezentowania naszego kraju w dziedzinie projektowania? Niedługo z pewnością się przekonamy. 

Fundacja Małgorzaty Rozenek-Majdan

Okoliczność święta kobiet prezenterka wykorzystała również, aby ogłosić rozpoczęcie działalności swojej fundacji MRM. Nośnikiem przekazu i w tym przypadku okazał się Instagram. Inauguracja organizacji Małgorzaty Rozenek-Majdan miała odbyć się w trakcie niedzielnej konferencji w Senacie, która niestety została jednak odwołana z powodów prewencyjnych. Chodziło oczywiście o koronawirusa SARS-CoV-2. MRM Fundacja stawia sobie za podstawowy cel przebadanie jak największej ilości kobiet, pod kątem ich płodności. Małgorzata Rozenek-Majdan aktywnie zabiega o upowszechnienie metody in vitro w Polsce. Założenie organizacji jest kolejnym krokiem na drodze do osiągnięcia jej celów, związanych z walką z bezpłodnością.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Kochane, od dzisiaj swoją działalność rozpoczyna moja Fundacja @mrm_fundacja 💪 Niestety Konferencja w Senacie, na której miała nastąpić oficjalna inauguracja naszej działalności nie odbyła się ze względu na zagrożenie koronawirusem. No cóż, przecież najważniejsze jest jednak zdrowie i bezpieczeństwo. Wczoraj obchodziłyśmy nasz dzień, obdarowane zostałyśmy kwiatami i miłymi słowami, ale największy prezent możemy dla siebie zrobić My - badajmy się ‼️ Celem @mrm_fundacja jest wyrównywanie dostępu do specjalistycznych usług medycznych i umożliwianie leczenia osobom niezamożnym. Będziemy promować rodzicielstwo i zabiegać o pomoc państwa w tym zakresie. Dlatego pragniemy wspierać rozwój nauki i wiedzy medycznej w zakresie leczenia niepłodności par i popularyzować wiedzę o przekazywaniu życia, profilaktyce niepłodności, chorób przenoszonych drogą płciową i chorób nowotworowych. Celem Fundacji w roku 2020 jest przebadanie AMH jak największej ilości kobiet. Dzięki współpracy z ALAB Laboratoria wierzymy, a nawet jesteśmy pewni, że się nam uda! Zapraszam na naszą stronę internetową mrmfundacja.pl tam znajdziecie wszelkie informacje 😁Planujemy również Dzień Otwarty naszej Fundacji, będzie można wpaść do jej siedziby, spotkać się z nami i o wszystko wypytać. O terminie poinformuję wkrótce. Dla mnie data 8 marca od teraz będzie jednym z ważniejszych dni w życiu, moja Fundacja powstała z potrzeby serca i ta data jest początkiem nowej przygody i moim najlepszym prezentem na Dzień Kobiet! 💐 📸@martawojtal

Post udostępniony przez Małgorzata Rozenek-Majdan (@m_rozenek)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.