Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal
Ze świata mody

Identyczne stylizacje Małgorzaty Rozenek-Majdan i Radosława Majdana!

Tworzą idealną parę, pod każdym względem!

Redakcja VIVA! 21 grudnia 2019 09:01
Radosław Majdan, Małgorzata Rozenek-Majdan, VIVA! wrzesień 2017
Fot. Marta Wojtal

Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w przyszłym roku powitają na świecie swoje pierwsze wspólne dziecko. To dla nich wyjątkowy czas! Gwiazda nie ukrywa, że to najszczęśliwszy okres w jej życiu, tym bardziej, że tata jest zachwycony wiadomością. Para wygląda na spokojną i bardzo szczęśliwą, udzielają się bardzo aktywnie w social mediach, opowiadają z przyjemnością o długiej drodze jaką pokonali i wspierając się w tej szczególnej chwili, przygotowują do wspólnych świąt. Nie opuszcza ich dobry humor i pozytywne nastawienie. Małgorzata Rozenek-Majdan oddaje się zakupom prezentów pod choinkę, widać że spędza sporo czasu w gronie rodzinnym. Teraz kiedy już cała Polska żyje wiadomością o ciąży, gwiazda odkrywa brzuszek i improwizuje ze stylizacjami. Pamiętacie tę piękną czerwoną sukienkę, w której pojawiła się w ostatnim czasie?

Wystylizowani rodzice - Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan w takich samych stylizacjach

Kiedy już mają chwilę czasu, żeby odpocząć wspólnie na kanapie, wybierają nawet takie same stylizacje! Jasne kolory są wskazane podczas ciąży, dlatego para jak widać nosi się w odcieniach ecru i bieli. Ponoć tatusiowe upodabniają się do swoich partnerek w czasie ciąży, może podobnie jest w tym przypadku.

Mogłabym tak cały dzień! Cisza, spokój, ciepło, miło, a przed świętami jeszcze tyle do zrobienia i chociaż uwielbiam ten czas, to jeden dzień w piżamie marzy mi się od dłuższego czasu.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.