Magda Mołek w fioletowej kurtce Reserved
Fot. Instagram @magda_molek
ZE ŚWIATA MODY

Magda Mołek zachwyca w modnej kurtce z polskiej sieciówki!

Jej kolor przyciąga wzrok! A ile kosztuje?

Redakcja VIVA! 19 marca 2020 12:29
Magda Mołek w fioletowej kurtce Reserved
Fot. Instagram @magda_molek

Magda Mołek rzadko pojawia się na imprezach i jeszcze rzadziej udziela wywiadów. Na szczęście jednak prowadzi konto na Instagramie! I tam możemy znaleźć jej najnowsze stylizacje. Warto tam zaglądać, bo Magda Mołek jest bez wątpienia jedną z bardziej stylowych polskich gwiazd. Na przykład ostatnio zaprezentowała swoje zdjęcie w kurce w jasnowrzosowym kolorze. Model nawiązuje do stylistyki lat 90. i sprawia, że… zaczynamy czuć wiosnę w powietrzu! Czuje ją zresztą sama Magda Mołek, która napisała pod zdjęciem:

Piękny dzień. Z balkonu też widać słońce i czuć wiosenne już powietrze. Dbajcie o siebie. Miłego dnia, pomimo wszystko

Na koniec powiedzmy jeszcze, że efektowna kurtka, którą pokazała prezenterka pochodzi z kolekcji Eco Aware polskiej marki Reserved i kosztuje 199 złotych.

Magda Mołek w kurtce Reserved z kolekcji Eco Aware

Warto przyjrzeć się tej kolekcji Reserved. Jak czytamy na stronie marki: „W kolekcji Eco Aware używamy certyfikowanych materiałów z recyklingu. Korzystamy z recyklingowanej bawełny, lnu, jedwabiu, wełny, poliestru i poliamidu. We wszystkich przypadkach od dostawców wymagamy certyfikatu GRS lub RCS. W naszej kolekcji znajdziecie Repreve, czyli recyklingowany poliester, powstający w stu procentach z zużytych plastikowych butelek. Z pięciu plastikowych butelek może powstać jeden T-shirt, z siedmiu butelek – jeansy. W porównaniu do konwencjonalnego poliestru produkcja włókien Repreve ogranicza zużycie energii o 45 procent, wody o 20 procent, a emisję gazów cieplarnianych o ponad 30 procent. Przyczynia się też do zmniejszenia ilości odpadów”. Magdzie Mołek dziękujemy zatem za eko inspirację!

Magda Mołek w fioletowej kurtce Reserved
Fot. Materiały prasowe
Magda Mołek w fioletowej kurtce Reserved
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.