Strona zawiera treści przeznaczone
tylko dla osób dorosłych

Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein
O tym się mówi

Madonna prowokuje półnagim zdjęciem! Reakcje obserwatorów zaskakujące!

Co myślicie?

Redakcja VIVA! 24 maja 2020 18:33
Madonna
Fot. Materiały prasowe / Steven Klein

Madonna to ikona nie tylko światowej muzyki, ale również popkultury. Od lat zaskakuje, szokuje i inspiruje! Piosenkarka regularnie wzbudza skrajne emocje wśród odbiorców. W sierpniu gwiazda skończy 62 lata, nic nie wskazuje na to, aby miała zamiar zrezygnować z kontrowersji. Jej najnowsze zdjęcie, jakie zamieściła na Instagramie, jest tego najlepszym dowodem. Artystka pokazała odważnie swoje nagie ciało...Co więcej, zdjęcie bardzo ciekawie podpisała. Całkiem niedawno jej fani zarzucili jej nadużywanie botoksu oraz operacji plastycznych. Ponoć gwiazda muzyki pop zoperowała sobie również pośladki.

Jakie zdjęcie Madonna pokazała na swoim profilu na Instagramie?

Madonna to artystka, która od zawsze przekraczała granice społeczne. Pokazywała w swoich klipach i podczas koncertów, co to znaczy seksualność i kontrowersja. W 1992 roku wydała album "Erotica", który był komentowany na całym świecie, miał tylu samu zwolenników co przeciwników. Jej stylem i wizerunkiem scenicznym inspirowało się sporo późniejszych gwiazd np. Lady Gaga czy Britney Spears. Obecnie wokalistka ma 62 lata i nadal walczy ze stereotypami. Madonna opublikowała zdjęcie, na którym siedzi z rozchylonymi nogami w seksownej bieliźnie. Gwiazda jest świadoma tego, że niektórzy mogą poczuć się obrażeni odważnym zdjęciem, dlatego wyraźnie zaznaczyła w komentarzach, że "ma to gdzieś". 

Obecna garderoba. A dla tych, którzy są w jakikolwiek sposób obrażeni tym zdjęciem, chcę poinformować, że pomyślnie ukończyłem uniwersytet z "Mam to gdzieś". Dzięki za przybycie na moją ceremonię ukończenia szkoły!  Klasa 2020! - czytamy pod postem piosenkarki.

Jakie są reakcje fanów Madonny?

Fani oczywiście z przyjemnością komentowali zdjęcie królowej! Większość komentarzy była pozytywna! Jak Wam się podoba to zdjęcie?

Królowa jest tylko jedna!

Najlepsza piosenkarka do końca świata!

Świetne zdjęcie!

Kochamy Cię!

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Quarantine Cocktail.............3 Olives—Extra Dry—Don’t Bruise the Ice! 🍸

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

In Quarantine Clean.,,.,,,,,,,,,,So Relax! #stayhome #staysafe #turbo #gunna #youngthug @stevenkleinstudio

Post udostępniony przez Madonna (@madonna)

TAGI #Madonna

Wideo

Marynarki, kardigany, sukienki maxi, kozaki na słupku. Te produkty będą modne jesienią i zimą 2020/2021

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JOANNA PRZETAKIEWICZ I RINKE ROOYENS Mężczyzna z przeszłością, kobieta po przejściach… Dlaczego zdecydowali się na ślub? KASIA STRUSS Życiowa rewolucja supermodelki. JOE BIDEN – rodzinne tragedie, trudne wybory i droga na szczyt 46. prezydenta Stanów Zjednoczonych. VINCENT ŻUŁAWSKI Co zawdzięcza rodzicom – Andrzejowi Żuławskiemu i Sophie Marceau? Polska „junioromania”, czyli wszystko o EUROWIZJI JUNIOR 2020. W cyklu Extra Elitarne szkoły i uczelnie Wielkiej Brytanii (nie)tylko dla wybranych.