Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete
O TYM SIĘ MÓWI

Maciej Musiał przeszedł metamorfozę! Jak wypadł w sesji dla znanej marki modowej?

"Trochę jak młody Beckham"

Paulina Filipowicz 6 listopada 2020 11:31
Maciej Musiał, VIVA! grudzień 2018, 26/2018
Fot. Agnieszka Kulesza i Łukasz Pik/Complete

Jeszcze niedawno był bożyszczem nastolatek z Rodzinki.pl, a dziś? Dziś Maciej Musiał to poważny producent i aktor, zdolny absolwent krakowskiej szkoły teatralnej i... jeden z najbardziej stylowych mężczyzn w polskich show-biznesie. Każdy kto obserwuje karierę Maćka wie, że aktor ma oko do mody, ceni sobie designerskie projekty, nie tylko zagranicznych domów mody. Wspiera również nasze rodzime marki, jak MISBHV. Teraz postanowił połączyć siły z polskim brandem Reserved i wziął udział w wyjątkowej sesji modowej jesiennej kolekcji. Oto efekty!

Maciej Musiał przeszedł metamorfozę. Jak wypadł w sesji dla znanej marki modowej?

Aktor wystąpił w sesji zrealizowanej w przestrzeni miejskiej w Warszawie, a na wyjątkowych zdjęciach Mateusza Tyszkiewicza pozował w ubraniach z najnowszej kolekcji Reserved Premium Sustainable. Charakteryzuje ją prostota formy, miękkość tkanin, subtelna paleta kolorystyczna oraz ekologiczne podejście do produkcji. Reserved już od dłuższego czasu postuluje zrównoważony rozwój, używanie ekologicznych materiałów czy zniwelowanie śladu węglowego w procesie produkcji.

Maciej Musiał ubrany w total looki z nowej kolekcji Reserved zachwyca dojrzałym wyglądem. Aktor zaprezentował się w granatowych spodniach z kantem, wełnianym, obszernym płaszczu w tym samym kolorze, białej bluzce oraz klasycznych mokasynach. Stylizacje tę docenią wszyscy miłośnicy minimalizmu w modzie.

Fanom Maćka nie umknęła również metamorfoza aktora. Dłuższe włosy, kilkudniowy zarost, kolczyk w lewym uchu, dojrzały wygląd - Maciej Musiał w tym wydaniu kradnie serca już nie tylko młodych fanek.

"Eh gdybym była młodsza"

"Ten kolczyk i długi włos to istny sztos!"

"Szok z aktora w modela w rok"

"Nie poznałabym Cię . świetnie wyglądasz"

"Trochę jak młody Beckham" - piszą pod postem internautki.

A my nie możemy się nie zgodzić... Zresztą zobaczcie sami!  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@reserved #PremiumSustainable #ReservedForMe #ReservedForMen Fotograf: @tyszkiewicz

Post udostępniony przez Maciej Musiał (@maciejmusial_official)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

@maciejmusial_official for @reserved #mateusztyszkiewicz #commercial #portfolio

Post udostępniony przez Mateusz Tyszkiewicz (@tyszkiewicz)

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.