8 / 9
Copyright @Robert Wolański

Najpierw nazwa - "Make Life Easier". Żeby życie było łatwiejsze, ładniejsze. Mama do dziś pamięta debiut córki w internecie:

Zaczęła od sprawdzenia możliwości technicznych, bo nie miała pojęcia, jak zakłada się taką stronę. Kolega informatyk wytłumaczył jej, jak to wszystko funkcjonuje, od nas dostała pod choinkę aparat cyfrowy, bo w domu mieliśmy tylko starego Olympusa. Pamiętam, jak pierwszego dnia wstawiła kilka postów, na zasadzie: robię to dla zabawy, dla siebie i znajomych, może przypadkiem zauważy to kilka osób. To, co się stało na drugi dzień, kompletnie nas przerosło. Wszystkie media zaczęły pisać, że Kasia Tusk założyła blog i wieczorem strona się zawiesiła, padł serwer i blog przestał działać.

Zobacz też: Katarzyna Tusk: "Klasa i szyk to ostatnie skojarzenia, jakie ludziom przychodziły do głowy na mój widok"

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Córka ANNY PRZYBYLSKIEJ, OLIWIA BIENIUK, w jedynym takim wywiadzie: „Kiedy mama umarła, wchodziłam w najtrudniejszy okres dojrzewania i ono się trochę zatrzymało”. PIOTR BECZAŁA i KATARZYNA BĄK-BECZAŁA. Światowej sławy muzyk i utalentowana mezzosopranistka, która zamieniła karierę na rolę żony. Czy żałuje? KEANU REEVES, aktor, który chodzi własnymi ścieżkami. IZABELA TROJANOWSKA w czasach PRL-u szokowała ostrym, rockowym wizerunkiem. Ile dziś zostało z tamtej niepokornej dziewczyny? W CYKLU EXTRA Świat mody z powodu koronawirusa znalazł się na krawędzi.