Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Lady Gaga zachwyca w sukni ślubnej. Ta kreacja będzie najbardziej pożądanym fasonem sezonu!

Gwiazda została przyłapana na planie "House of Gucci"

Paulina Filipowicz 9 kwietnia 2021 15:29
Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News

Lady Gaga jest jedną z najsłynniejszych gwiazd w Hollywood. Po sukcesie produkcji Narodziny Gwiazdy stała się pierwszą artystką mającą w Stanach Zjednoczonych pięć albumów numer jeden w XXI wieku. Utwór Shallow, który Gaga wykonywała, nagrodzony został też Oscarem za najlepszą piosenkę. Przy okazji filmu Narodzin gwiazdy byliśmy też świadkami zaskakującej przemiany. Lady Gaga z prowokatorki i ekscentryczki zamieniła się w ubierającą się u najlepszych projektantów prawdziwą hollywodzką diwę. Teraz jej wizerunek stał się jeszcze bardziej atrakcyjny, gdyż gwiazda już wkrótce wcieli się w swoją rolę życia w filmie House of Gucci.

Lady Gaga zachwyca w sukni ślubnej. Ta kreacja będzie najbardziej pożądanym fasonem sezonu

Film „House of Gucci” to nowa megaprodukcja reżysera Ridleya Scotta. W obrazie główne role grają Lady Gaga i Adam Driver. „House of Gucci” opowiada historię głośnego morderstwa Maurizio Gucciego. Lady Gaga, piosenkarka i laureatka nagród Grammy, BAFTA, Złotego Globu i Oscara odtwarza rolę Patrizii Reggiani.

Dramat w reżyserii Ridleya Scotta oparty jest na prawdziwej historii Patrizii Reggiani i Maurizio Gucciego, spadkobiercy luksusowego domu mody o tej samej nazwie. Reggiani zasłynęła z zamiłowania do luksusu, a po latach małżeńskich konfliktów zleciła zabójstwo męża! Film zapewne stanie się kinowym hitem, a już teraz możemy się przyjrzeć ujęciom z planu.

Zdjęcia realizowane są w urokliwych dzielnicach Rzymu, a nas zachwycają kostiumy, które doskonale oddają ducha epoki. Trzeba przyznać, że Lady Gaga została perfekcyjnie ucharakteryzowana na Patrizię Reggiani! Najnowsze fotografie ukazują scenę historycznego ślubu Patrizii Reggiani i Maurizio Gucciego. Lady Gaga zachwyca na zdjęciach w efektownej kreacji ślubnej! Analitycy trendów już przewidują, iż sukienka z filmu House of Gucci będzie najbardziej pożądanym fasonem sezonu!

Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News

Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…