Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Lady Gaga zachwyca w sukni ślubnej. Ta kreacja będzie najbardziej pożądanym fasonem sezonu!

Gwiazda została przyłapana na planie "House of Gucci"

Paulina Filipowicz 9 kwietnia 2021 15:29
Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News

Lady Gaga jest jedną z najsłynniejszych gwiazd w Hollywood. Po sukcesie produkcji Narodziny Gwiazdy stała się pierwszą artystką mającą w Stanach Zjednoczonych pięć albumów numer jeden w XXI wieku. Utwór Shallow, który Gaga wykonywała, nagrodzony został też Oscarem za najlepszą piosenkę. Przy okazji filmu Narodzin gwiazdy byliśmy też świadkami zaskakującej przemiany. Lady Gaga z prowokatorki i ekscentryczki zamieniła się w ubierającą się u najlepszych projektantów prawdziwą hollywodzką diwę. Teraz jej wizerunek stał się jeszcze bardziej atrakcyjny, gdyż gwiazda już wkrótce wcieli się w swoją rolę życia w filmie House of Gucci.

Lady Gaga zachwyca w sukni ślubnej. Ta kreacja będzie najbardziej pożądanym fasonem sezonu

Film „House of Gucci” to nowa megaprodukcja reżysera Ridleya Scotta. W obrazie główne role grają Lady Gaga i Adam Driver. „House of Gucci” opowiada historię głośnego morderstwa Maurizio Gucciego. Lady Gaga, piosenkarka i laureatka nagród Grammy, BAFTA, Złotego Globu i Oscara odtwarza rolę Patrizii Reggiani.

Dramat w reżyserii Ridleya Scotta oparty jest na prawdziwej historii Patrizii Reggiani i Maurizio Gucciego, spadkobiercy luksusowego domu mody o tej samej nazwie. Reggiani zasłynęła z zamiłowania do luksusu, a po latach małżeńskich konfliktów zleciła zabójstwo męża! Film zapewne stanie się kinowym hitem, a już teraz możemy się przyjrzeć ujęciom z planu.

Zdjęcia realizowane są w urokliwych dzielnicach Rzymu, a nas zachwycają kostiumy, które doskonale oddają ducha epoki. Trzeba przyznać, że Lady Gaga została perfekcyjnie ucharakteryzowana na Patrizię Reggiani! Najnowsze fotografie ukazują scenę historycznego ślubu Patrizii Reggiani i Maurizio Gucciego. Lady Gaga zachwyca na zdjęciach w efektownej kreacji ślubnej! Analitycy trendów już przewidują, iż sukienka z filmu House of Gucci będzie najbardziej pożądanym fasonem sezonu!

Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News

Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.