Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Lady Gaga zachwyca w sukni ślubnej. Ta kreacja będzie najbardziej pożądanym fasonem sezonu!

Gwiazda została przyłapana na planie "House of Gucci"

Paulina Filipowicz 9 kwietnia 2021 15:29
Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News

Lady Gaga jest jedną z najsłynniejszych gwiazd w Hollywood. Po sukcesie produkcji Narodziny Gwiazdy stała się pierwszą artystką mającą w Stanach Zjednoczonych pięć albumów numer jeden w XXI wieku. Utwór Shallow, który Gaga wykonywała, nagrodzony został też Oscarem za najlepszą piosenkę. Przy okazji filmu Narodzin gwiazdy byliśmy też świadkami zaskakującej przemiany. Lady Gaga z prowokatorki i ekscentryczki zamieniła się w ubierającą się u najlepszych projektantów prawdziwą hollywodzką diwę. Teraz jej wizerunek stał się jeszcze bardziej atrakcyjny, gdyż gwiazda już wkrótce wcieli się w swoją rolę życia w filmie House of Gucci.

Lady Gaga zachwyca w sukni ślubnej. Ta kreacja będzie najbardziej pożądanym fasonem sezonu

Film „House of Gucci” to nowa megaprodukcja reżysera Ridleya Scotta. W obrazie główne role grają Lady Gaga i Adam Driver. „House of Gucci” opowiada historię głośnego morderstwa Maurizio Gucciego. Lady Gaga, piosenkarka i laureatka nagród Grammy, BAFTA, Złotego Globu i Oscara odtwarza rolę Patrizii Reggiani.

Dramat w reżyserii Ridleya Scotta oparty jest na prawdziwej historii Patrizii Reggiani i Maurizio Gucciego, spadkobiercy luksusowego domu mody o tej samej nazwie. Reggiani zasłynęła z zamiłowania do luksusu, a po latach małżeńskich konfliktów zleciła zabójstwo męża! Film zapewne stanie się kinowym hitem, a już teraz możemy się przyjrzeć ujęciom z planu.

Zdjęcia realizowane są w urokliwych dzielnicach Rzymu, a nas zachwycają kostiumy, które doskonale oddają ducha epoki. Trzeba przyznać, że Lady Gaga została perfekcyjnie ucharakteryzowana na Patrizię Reggiani! Najnowsze fotografie ukazują scenę historycznego ślubu Patrizii Reggiani i Maurizio Gucciego. Lady Gaga zachwyca na zdjęciach w efektownej kreacji ślubnej! Analitycy trendów już przewidują, iż sukienka z filmu House of Gucci będzie najbardziej pożądanym fasonem sezonu!

Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News

Lady Gaga w sukni ślubnej
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.