Lady Gaga opowiedziała o traumie z przeszłości
Fot. Kevin Winter/Getty Images
O tym się mówi!

Lady Gaga w sukience polskiej projektantki, Magdy Butrym! 

Wokalistka zaprezentowała wyjątkową stylizację w Nowym Jorku!

Aleksandra Frankowska 28 lipca 2021 19:27
Lady Gaga opowiedziała o traumie z przeszłości
Fot. Kevin Winter/Getty Images

Lady Gaga to niekwestionowana królowa stylu. Jej ekstrawaganckie stylizacje są na językach całego świata. Tym razem podczas pobytu w Nowym Jorku, Gaga postawiła na klasyczną czerń i sukienkę… od polskiej projektantki! Gwiazdy za oceanem kochają Magdę Butrym! Do jej kreacji Lady Gaga dobrała buty, które komentuje cały internet! Jak wygląda Lady Gaga w nowej stylizacji?

Zobacz też: Po gwałcie zaszła w ciążę. Lady Gaga o traumatycznych doświadczeniach sprzed lat

Lady Gaga w sukience Magdy Butrym

Wokalistka podczas przechadzki po Nowym Jorku została zauważona przez paparazzi. Miała na sobie czarną sukienkę na ramiączka, o długości 7/8 projektu Magdy Butrym. Kreacje projektantki uwielbiają również Irina Shayk, Margot Robbie, Dua Lipa czy Hailey Bieber. Klasyczny i ponadczasowy projekt Butrym, który wybrała Lady Gaga kosztuje ponad 5 tysięcy złotych.

Czytaj również: Lady Gaga już tak nie wygląda! Nowy kolor włosów zmienił ją nie do poznania!

Uwagę w stroju Gagi zwróciły również buty, obok których nie da się przejść obojętnie. Niesamowicie wysoka platforma i obcasy marki Pleaser USA. Lady Gaga do mistrzostwa opanowała już sztukę poruszania się w nich zarówno na co dzień, jak i na scenie.

Stylizację uzupełniła kuferkiem Mark Cross oraz okularami marki Dita Eyewear.

Jak Wam się podoba taka stylizacja? 

Lady Gaga
Fot. Gotham/GC Images

Lady Gaga
Fot. Gotham/GC Images

Najlepsze Promocje i Wyprzedaże

REKLAMA

Wideo

Krzysztof Miruć oprowadza po swoim domu!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

NATASZA URBAŃSKA: „zawsze druga”. Przez lata żyła z taką łatką. Teraz rozlicza się z przeszłością. JANUSZ LEON WIŚNIEWSKI o wypadku, roli… przypadku w życiu. A także o nowej książce. MICHALINA OLSZAŃSKA: aktorka, skrzypaczka, mama… Jakie tajemnice kryje jej życie? GRZEGORZ ZAWIERUCHA: znany kucharz zaangażował się w akcję Burda Media Polska – TASTErzy. Dlaczego? PODRÓŻE: barokowy pałac w Kamieńcu, nazywany pruskim Wersalem, zasłynął przepychem i jako miejsce romansu pani Walewskiej z Napoleonem.