lady-gaga-jennifer-lopez-inauguracja-5
Fot. Getty Images/East News
o tym się mówi

Inauguracja prezydentury Joe Bidena: Lady Gaga i Jennifer Lopez zadały szyku!

Która z gwiazd wyglądała lepiej?

Barbara Łubko Redakcja VIVA! 20 stycznia 2021 19:30
lady-gaga-jennifer-lopez-inauguracja-5
Fot. Getty Images/East News

Na inauguracji prezydenta Joe Bidena wystąpiła plejada amerykańskich gwiazd. Wśród nich Lady Gaga i Jennifer Lopez. Nic dziwnego, że w sieci momentalnie pojawiły się porównania zarówno ich występów, jak i stylizacji. Gaga zaśpiewała hymn narodowy, a Lopez wykonał miks patriotycznych piosenek, w tym „This Land Is Your Land”. 

Przygotowując się do do wydarzenia Lopez udostępniła na sowim profilu na Instagramie zdjęcie z żołnierzami Gwardii Narodowej, wykonane w pobliżu Kapitolu:

Co za zaszczyt spędzić kilka chwil z tymi odważnymi mężczyznami i kobietami. Dziękuję za waszą służbę i poświęcenie. Szanuję was dzisiaj i każdego dnia. Jutro zaśpiewam dla was i wszystkich Amerykanów.

Która z gwiazd wyglądała lepiej podczas inauguracji prezydenta Joe Bidena?

Lady Gaga na inauguracji prezydenta Joe Bidena

Suknia z długimi rękawami podobno pochodzi z kolekcji Schiaparelli. Kreacja miała dopasowany granatowy stanik z obniżoną talią, look Lady Gaga uzupełniła szeroką szkarłatną spódnicą.

„Moją intencją jest uznanie naszej przeszłości, uzdrowienie naszej teraźniejszości i pasję do przyszłości, w której z miłością będziemy razem pracować. Zaśpiewam sercom wszystkich ludzi, którzy żyją na tej ziemi” - napisała na Twitterze Gaga przed swoim występem.

Lady Gaga
Fot. Getty Image

Lady Gaga
Fot. Getty Image

Jennifer Lopez na inauguracji prezydenta Joe Bidena

Lopez wystąpiła podczas inauguracji wubrana w biały kombinezon z koronkowym kołnierzem, który podobno pochodzi z kolekcji Chanel. Gwiazda wychowana na Bronksie ma portorykańskie korzenie - nic więc dziwnego, że utwór „America The Beautiful” zakończyła okrzykiem w hiszpańskim języku: „Siempre con libertad y justicia para todos” („Wolność i sprawiedliwość dla wszystkich, zawsze”).

Zaprzysiężenie Joe Bidena, J. Lo
Fot. Getty Images

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?