Kylie Jenner oskarżona o plagiat
Fot. Instagram @kyliejenner
ZE ŚWIATA MODY

Kylie Jenner oskarżona o plagiat! Celebrytka ma się z czego tłumaczyć!

Marcin Brzeziński 15 czerwca 2017 07:00
Kylie Jenner oskarżona o plagiat
Fot. Instagram @kyliejenner

Nie ma dnia bez nowej informacji o Kylie Jenner! I to nie zawsze miłej dla tej amerykańskiej celebrytki. Modelka otworzyła właśnie internetowy sklep z kostiumami kąpielowymi pod nazwą Kylie Shop, a jej projekty zniknęły ze strony szybciej niż kolekcja Jessiki Mercedes. Kłopot w tym, że w tym samym czasie pojawiła się w Internecie informacja, że jej seria „kamo bikini” czyli ubrań w różnokolorowy wzór moro jest po prostu plagiatem projektów popularnej marki PluggedNYC. Kylie Jenner, a właściwie jej agenci byli zaś na tyle nieostrożni, że sami zamawiali produkty PluggedNYC na stronie marki i jeszcze prowadzili korespondencję w ich sprawie. Listy od managementu Kylie ujawniła prezeska PluggedNYC, Tizita Balemlay. W jednym z nich czytamy: „Tizita, Kylie kocha wasze topy. Ten jest jej ulubionym. Czy możecie uszyć go dla niej w innym kolorze?”.

 

Kylie Jenner oskarżona o plagiat
Fot. Instagram @thekylieshop

Ubrania ze sklepu internetowego Kylie Jenner o nazwie Kylie Shop.

 

Polecamy też: Siostry Jenner wypuściły nową kolekcję ubrań! Co powiecie na bluzki z… numerami ich telefonów?

 

Kylie kontratakuje?

Tizita Balemlay komentuje: „Oczywiście, że nie my wymyśliliśmy komplety we wzory kamuflujące, ale myśmy je ponownie przypomnieli. Nie produkowała ich ostatnio żadna inna firma, do czasu aż… nie padło na nie spojrzenie Kylie Jenner”. Marka PluggedNYC nie wyklucza podjęcia kroków prawnych w tej sprawie. My czekamy zaś, na ruch ze strony Kylie Jenner. Zwykle w podobnych sytuacjach jej prawnicy szybko przechodzili do kontrataku i… oskarżali przeciwników o zniesławienie. Ciekawe, jak będzie tym razem?

 

Kylie Jenner oskarżona o plagiat
Fot. Instagram @theplugsdaughterr

Marka PluggedNYC oskarża Kylie Jenner o plagiat.

 

Polecamy też: Reklama Pumy z Kylie Jenner w ogniu krytyki! Co zarzucają jej internauci?

 

Zobaczcie film!

 

 

 

 

Polecamy też: Siostry Jenner zaprojektowały kolekcję ubrań dla sieci sklepów PacSun! Czy będzię dostępna w Polsce?

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Aktorka żyje eko, chce zmieniać i chronić świat! „Nabrudziliśmy, musimy posprzątać, to nasz obowiązek. Albo zginiemy”, mówi MAJA OSTASZEWSKA. Antropolożka, wykładowczyni. Jak być matką, uczyła się od… szympansów - JANE GOODALL. TOMASZ MICHNIEWICZ: „W masowym wydaniu turystyka jest niszczycielską siłą, za co biorę częściową odpowiedzialność”, mówi. A także: słoni jest coraz mniej, coraz częściej rodzą się bez słoniowych ciosów. Czy można im skutecznie pomóc? W świecie zwierząt: Ferenstein-Kraśko, Sarapata, Zgrabczyńska, Olbrychscy, Tuszyńska, Urbańska, Jemioł, Dowbor… Zwierzęta są dla nich jak rodzina.