Kylie Jenner Schiaparelli lew
Fot. Jacopo Raule/Getty Images
O tym się mówi!

Kylie Jenner nie jest już najchętniej obserwowaną kobietą na Instagramie

Kto wyprzedził celebrytkę?

Aleksandra Frankowska 24 lutego 2023 11:27
Kylie Jenner Schiaparelli lew
Fot. Jacopo Raule/Getty Images

Do tej pory wiodła prym na Instagramie, aż do teraz. Kylie Jenner nie jest już najchętniej obserwowaną kobietą na Instagramie. Wyprzedziła ją sama Selena Gomez, która po nieobecności w show biznesie wróciła, promując ideę selflove oraz body positive. Statystyki nie kłamią. Obserwatorzy chcą teraz czegoś zupełnie innego.

ZOBACZ TEŻ: Kylie Jenner w absurdalnej kreacji? Tak uczciła swojego syna…

Kylie Jenner zdegradowana na Instagramie

Oficjalnie od 23 lutego Kylie Jenner nie jest już najchętniej obserwowaną kobietą na Instagramie. Wyprzedziła ją wokalistka Selena Gomez. Po godzinie 18 amerykańskiego czasu, Gomez miała już 380 644 778 obserwatorów, Kylie zaś 380 425 725. To znacząca zmiana, ponieważ Kylie od wielu lat była na szczycie i na podium. Co się zmieniło?

Kylie Jenner
Fot. Getty Images

Selena Gomez na szczycie gwiazd Instagrama

Wokalistka, która po pewnym czasie nieobecności wróciła do show biznesu, może pochwalić się ogromnym sukcesem. Chociaż aktywność na profilu Seleny jest mniejsza niż u Kylie, jak widać, obserwatorzy wolą treści wokalistki. Według oficjalnej informacji, treści na profilu Eleny publikuje jej asystent. Sama na swoim telefonie posiada tylko Tik Toka.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Podsumowanie najciekawszych stylizacji vintage gwiazd w 2022 roku

Selena Gomez
Fot. Kevork Djansezian/NBC via Getty Images

"Nigdy nie miałam okazji pójść do prawdziwej szkoły średniej. Świat był moją szkołą średnią przez dłuższy czas i byłam zalewana informacjami, których nie chciałam" - tłumaczyła Gomez.

Gwiazda, która jeszcze jakiś czas temu walczyła z depresją, teraz wróciła w wielkim stylu, prezentując nową, nieco okrąglejszą sylwetkę. Jak sama twierdzi, teraz czuje się ze sobą dobrze i promuje ideę body positive. 

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.