Daniel Craig jako James Bond
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Kto tym razem ubierze Daniela Craiga w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda?

Marcin Brzeziński 26 sierpnia 2017 15:00
Daniel Craig jako James Bond
Fot. East News

Coraz więcej wiadomo o nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Przede wszystkim wiemy, że zagra go ponownie Daniel Craig. Kolejny sekret zdradziła zaś niedawno odpowiadająca za kostiumy w 25. odcinku przygód Agenta 007 Jany Temime. Wyznała ona mianowicie portalowi WWD, że tak samo jak w „Quantum of Solace”, „Skyfall” i „Spectre” w nowym Bondzie garderobę Agenta Jej Królewskiej Mości stworzy Tom Ford. Kostiumografka dodała jeszcze, że styl amerykańskiego projektanta bardzo odpowiada samemu Craigowi: „On lubi ubrania, zna się na nich i wie, co pasuje do roli. A ja się z nim zgadzam. Dopasowany krój garniturów Forda świetnie podkreśla aktywność granej przez Craiga postaci”.

 

Polecamy też: James Bond powraca! Ile tym razem zarobi Daniel Craig? Poznajcie szczegóły!
 

Krawcy Jamesa Bonda

Tom Ford po raz czwarty będzie odpowiadał za kostiumy sławnego agenta. Ale nie jest to jeszcze rekord. Przy największej liczbie Bondów, bo aż przy sześciu pracował do tej pory Anthony Sinclair. Swoją przygodę zaczął z „Doktorem No” (1962), a zakończył szyjąc garnitury do „Diamenty są wieczne” (1971). Drugie miejsce w tej konkurencji przypada włoskiemu domowi mody Brioni. Świetnie skrojone smokingi tej marki towarzyszyły Bondowi w pięciu filmach: od „GoldenEye” (1995) po „Casino Royale” (2006). Czy Tom Ford wyjdzie kiedyś na prowadzenie? Zobaczymy. Chociaż nie wszyscy cieszą się, że to właśnie on będzie znów ubierał Agenta 007. Specjalistyczny portal bondsuits.com uważa na przykład, że szytym przez niego koszulom daleko do doskonałości…

 

Daniel Craig jako James Bond
Fot. East News

Stylowy Daniel Craig jako Agent 007.

 

Polecamy też: Sir Anthony Hopkins został twarzą luksusowej marki Brioni! Jak wypadł w roli modela?

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!