Daniel Craig jako James Bond
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY

Kto tym razem ubierze Daniela Craiga w nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda?

Marcin Brzeziński 26 sierpnia 2017 15:00
Daniel Craig jako James Bond
Fot. East News

Coraz więcej wiadomo o nowym filmie o przygodach Jamesa Bonda. Przede wszystkim wiemy, że zagra go ponownie Daniel Craig. Kolejny sekret zdradziła zaś niedawno odpowiadająca za kostiumy w 25. odcinku przygód Agenta 007 Jany Temime. Wyznała ona mianowicie portalowi WWD, że tak samo jak w „Quantum of Solace”, „Skyfall” i „Spectre” w nowym Bondzie garderobę Agenta Jej Królewskiej Mości stworzy Tom Ford. Kostiumografka dodała jeszcze, że styl amerykańskiego projektanta bardzo odpowiada samemu Craigowi: „On lubi ubrania, zna się na nich i wie, co pasuje do roli. A ja się z nim zgadzam. Dopasowany krój garniturów Forda świetnie podkreśla aktywność granej przez Craiga postaci”.

 

Polecamy też: James Bond powraca! Ile tym razem zarobi Daniel Craig? Poznajcie szczegóły!
 

Krawcy Jamesa Bonda

Tom Ford po raz czwarty będzie odpowiadał za kostiumy sławnego agenta. Ale nie jest to jeszcze rekord. Przy największej liczbie Bondów, bo aż przy sześciu pracował do tej pory Anthony Sinclair. Swoją przygodę zaczął z „Doktorem No” (1962), a zakończył szyjąc garnitury do „Diamenty są wieczne” (1971). Drugie miejsce w tej konkurencji przypada włoskiemu domowi mody Brioni. Świetnie skrojone smokingi tej marki towarzyszyły Bondowi w pięciu filmach: od „GoldenEye” (1995) po „Casino Royale” (2006). Czy Tom Ford wyjdzie kiedyś na prowadzenie? Zobaczymy. Chociaż nie wszyscy cieszą się, że to właśnie on będzie znów ubierał Agenta 007. Specjalistyczny portal bondsuits.com uważa na przykład, że szytym przez niego koszulom daleko do doskonałości…

 

Daniel Craig jako James Bond
Fot. East News

Stylowy Daniel Craig jako Agent 007.

 

Polecamy też: Sir Anthony Hopkins został twarzą luksusowej marki Brioni! Jak wypadł w roli modela?

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.