Melania Trump
Fot. East News
ZE ŚWIATA MODY I POLITYKI

Który projektant ubierze Melanię Trump na inaugurację prezydentury jej męża? 

Marcin Brzeziński 19 stycznia 2017 07:45
Melania Trump
Fot. East News

Już w najbliższy piątek inauguracja prezydentury Donalda Trumpa. Wciąż nie kończą się jednak spekulacje, który z projektantów na tę okazję ubierze jego żonę, Melanię. Media wytypowały trzech najbardziej prawdopodobnych kandydatów. W prasowych spekulacjach najczęściej pojawia się nazwisko Ralpha Laurena. Ale to on przecież często ubierał Hillary Clinton podczas jej kampanii, powiecie! Na jego korzyść wysuwane są jednak następujące argumenty. Po pierwsze, jego marka obchodzi w tym roku 50. urodziny i byłaby to dla niej potężna reklama. Po drugie, Lauren jest tak szanowany, że mało kto odważyłby się do otwarcie krytykować. Po trzecie wreszcie, jak zauważają komentatorzy, styl Laurena jest modową wersją amerykańskiego snu. A Donald Trump pragnie by ludzie znowu uwierzyli, że wciąż jest możliwy.

 

Hillary Clinton
Fot. Getty Images

Hillary Clinton w kreacjach Ralpha Laurena podczas kampanii prezydenckiej.

 

Polecamy też: Którzy amerykańscy projektanci chcą ubierać Pierwszą Damę USA, Melanię Trump? A którzy mówią „nigdy w życiu”?
 

 

Pojedynek krawców

Ale są też inne pomysły na to, kto ubierze w ten wielki dzień nową Pierwszą Damę. Coraz częściej wymienia się mianowicie… Karla Lagerfelda. Dyrektor kreatywny Chanel i Fendi według powszechnej opinii jest tak przekorny, że z chęcią dolałby przysłowiowej oliwy do ognia. Ten typ wydaję się jednak innym komentatorom zupełnie fantastyczny. Uderzający w tony narodowe Trump nie zgodziłby się według nich na to, by dzień inauguracji jego żonę ubierał niemiecki krawiec pracujący dla międzynarodowego koncernu. Trzecim kandydatem pojawiającym się najczęściej jest zaś Tommy Hilfiger. O nim z kolei mówi się bez zbędnych sentymentów, że ubierze każdego, kto ma władzę. Być może jednak przywilej ubrania nowej Pierwszej Damy przypadnie nie jednemu, a… dwóm projektantom. Melania Trump potrzebuje bowiem dwóch kreacji. Pierwszej na oficjalne zaprzysiężenie, a drugiej na wieczorny bal. Na tym nie kończą się wątpliwości. Tajemnicą pozostaje również, kto ubierze… Ivankę Trump! Rozwiązanie tych zagadek już wkrótce. A my trzymamy rękę na pulsie!

 

Ralph Lauren, Karl Lagerfeld, Tommy Hilfiger
Fot. East News

Tommy Hilfiger, Karl Lagerfeld i Ralph Lauren.

 

Polecamy też: Nowa Pierwsza Dama USA. Najwyższa pora, by przyjrzeć się stylowi Melanii Trump!

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Nauczyciel, autorytet, mistrz”, mówi o JANUSZU JÓZEFOWICZU NATASZA URBAŃSKA. A które z nich jest… mistrzem w życiu prywatnym? ŚCIBAKÓWNA i ENGLERT, STUHROWIE, CICHOPEK i HAKIEL, OLBRYCHSCY, CHOTECKA i PAZURA – pary z najdłuższym stażem w polskim show-biznesie. PRZEMYSŁAW KOSSAKOWSKI – pan od rysunków, podróżnik, dziennikarz, a może wkrótce... art terapeuta. OTYLIA JĘDRZEJCZAK o tym, czy marzy o sportowej karierze dla dzieci i o partnerskim związku z narzeczonym Pawłem. W cyklu Extra: DORA MAAR, GALA, MARIA BALOWA, JADWIGA VON UNRUNG… – muzy genialnych malarzy.