Księżna Meghan, stylizacje księżnej Meghan
Fot. Getty Images
KRÓLEWSKIE ŻYCIE

Księżna Meghan: „Nigdy nie założę sukienki od Victorii Beckham”!

Żona księcia Harry'ego wyjawiła powód tej decyzji

Konrad Szczęsny 12 listopada 2018 07:13
Księżna Meghan, stylizacje księżnej Meghan
Fot. Getty Images

Czy powodem jest konflikt obu pań? Nic podobnego! Victoria Beckham oraz jej mąż David przyjaźnią się z członkami brytyjskiej rodziny królewskiej. Byli nawet obecni na majowym ślubie księcia Harry'ego i księżnej Meghan. Relacje te są jednak czysto osobiste i nic nie wskazuje na to, by żona brytyjskiego następcy tronu kiedykolwiek pokusiła się o założenie stylizacji projektu Posh Spice. Dlaczego?

Meghan Markle, ikona stylu

Mimo że księżną jest od zaledwie kilku miesięcy, już została okrzyknięta ikoną stylu. Modowe wybory Meghan Markle zawsze są trafione i poza jedną wpadką, gdy spod sukienki wystawała jej metka, trudno doszukać się w nich mankamentów.

Co więcej, na Wyspach Brytyjskich już mówi się o „efekcie Meghan”. Wszelkie elementy garderoby, które założy, w mig znikają ze sklepów. A że wybiera, podobnie jak księżna Kate, głównie projekty rodzimych twórców, świetnie stymuluje lokalny rynek modowy.

Meghan Markle: Nigdy nie założę sukienki od Victorii Beckham

Jednak w ostatnim wywiadzie zdradziła, że mimo utrzymywania przyjacielskich relacji z Victorią Beckham, nigdy nie założy stylizacji jej projektu. Powód jest bardzo prosty. Księżna Meghan uważa, że po prostu jest „za mało smukła”.

„Nauczyłam się, że nawet jeśli coś wygląda świetnie na wieszaku, niekoniecznie będzie pasować na mnie. Uwielbiam sukienki Victorii Beckham, ale nie mam do nich odpowiednio smukłej sylwetki!”, podkreśliła w jednym z wywiadów.

To dosyć osobliwy powód, biorąc pod uwagę wagę księżnej Meghan, na której ciele próżno szukać zbędnych kilogramów. 

Co na to Victoria Beckham?  

Makijaż Victorii Beckham
Fot. East News

Księżna Meghan, garderoba księżnej Meghan, Meghan Markle
Fot. East News

Wideo

Paweł Królikowski zostawił najpiękniejszy możliwy testament. Żona opowiedziała o szczegółach

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA I LEFTERIS KAVOUKIS o balansie, jaki dała im pandemia, domu w Warszawie i… raju w Atenach. Co takiego wydarzyło się, że RAFAŁ KRÓLIKOWSKI powiedział sobie: „Hola, hola, panie Królikowski, czasami trzeba przystopować…”? AIDA KOSOJAN-PRZYBYSZ z córkami ALICJĄ i MARGO – Jak być matką, kiedy widzi się przyszłość? W cyklu Kobiece historie: Fonda, Birkin, Joplin, Mitchell – buntowniczki i hippiski, które zmieniły świat. Miasto miłości: Nowy Jork nie pozwoli zasnąć zakochanym.