Księżna Kate zmienia styl, nowa stylistka
Fot. East News, Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Księżna Kate ma patent na chodzenie w butach na wysokich obcasach!

Ten produkt natychmiast stał się hitem!

Gabriela Czernecka 5 sierpnia 2019 10:52
Księżna Kate zmienia styl, nowa stylistka
Fot. East News, Getty Images

Styl księżnej Kate stanowi inspiracje dla kobiet na całym świecie. Księżna słynie z eleganckich kreacji, do których dobiera klasyczne dodatki. Cokolwiek ma na sobie, niemal natychmiast znika ze sklepowych półek. Powstała nawet strona, która rozkłada stylizacje Kate na czynniki pierwsze. Nikogo więc nie dziwi, że patent na przetrwanie kilku godzin w butach na wysokim obcasie stał się tak bardzo popularny. Poznajcie szczegóły!

Księżna Kate w szpilkach

Księżna Kate zdradziła swój patent na przetrwanie wielu godzin w butach na wysokim obcasie. Okazuje się, że ten produkt natychmiast stał się hitem! Zgodnie z królewską etykietą do stylizacji Kate powinna nosić rajstopy. Co prawda księżna Cambridge słynie z tego, że podobnie jak królowa zawsze stara się przestrzegać zasad, to czasami pozwala sobie na małe odejście od reguł. Jak wiadomo rajstopy często sprawiają, że stopa w butach na wysokim obcasie odrobinę się ślizga.

Księżna Kate ma na to jednak własny sposób. Rozwiązanie jest naprawdę proste i może je wykorzystać i wypróbować każda z nas. Chodzi o... wkładki silikonowe. To właśnie one sprawiają, że księżna Cambridge zawsze porusza się z klasą!

Według dziennikarzy Marie Claire, księżna Kate nosi tego typu wkładki we wszystkich butach. Najczęściej korzysta z produktów marki John Lewis, które są dostępne w wielu kolorach i rozmiarach, dzięki czemu bez problemu można dopasować je do każdego rodzaju butów.

Księżna Kate stylizacje 2018 rokuKsiężna Kate stylizacje 2018 roku
Fot. PA Wire/PA Images/EAST NEWS, Victoria Jones/Press Association/East News, Rex Features/East News, John Stillwell/Press Association/East News

Księżna Kate stylizacje
Fot. East News, Getty Images

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Czy czas zabliźnia rany, zaciera pamięć? Co sądzą o filmie „Ania”? BLISCY ANNY PRZYBYLSKIEJ w poruszającej, intymnej rozmowie. BARBARA ROMANOWICZ-TORZEWSKA I MAREK TORZEWSKI: słynny polski tenor i aktorka. Od 40 lat razem. Na dobre i na złe. Niezmiennie w sobie zakochani. Ich wyznania brzmią jak piękna miłosna aria. DOROTA GARDIAS: wydawałoby się, że ma wszystko: urodę, talent, popularność, miłość widzów i udaną córeczkę Hanię. A jednak los jej nie rozpieszcza… RADOSŁAW ŚMIGULSKI zarządza Polskim Instytutem Sztuki Filmowej. Czy sam jest… fanem kina? KRÓLOWA ELŻBIETA II i jej wielkie miłości…