Stylizacja księżnej Kate w Polsce - co miała na sobie?
Fot. fot. East News/Getty Images
VIVA! Tylko u nas

Księżna Kate zachwyciła swoimi stylizacjami w Polsce! Wiemy, ile kosztują te rzeczy! Czy ich ceny szokują?

Barbara Łubko 19 lipca 2017 14:00
Stylizacja księżnej Kate w Polsce - co miała na sobie?
Fot. fot. East News/Getty Images

Księżna znana jest z zamiłowania do łączenia w swoich stylizacjach rzeczy tanich i drogich marek. Jednak podczas wizyty do Polski postawiła na luksusowe ubrania i dodatki. Jedną z najdroższych rzeczy, które miała na sobie był zegarek Cartiera (ok. 17 000 zł). Do najtańszych nie należy też biały płaszcz Alexandra McQueena (ok. 6600 zł), w którym mogliśmy podziwiać Kate tuż po przylocie książęcej pary do Polski.

Oto niektóre z rzeczy, które księżna Kate nosiła podczas wizyty w Polsce:

Stylizacja księżnej Kate w Polsce - co miała na sobie?
Fot. fot. mat. prasowe

Płaszcz, Alexander McQueen/Net-a-porter.com, ok. 6600 zł; szpilki, Gianvito Rossi/Net-a-porter.com, ok. 1400 zł; torebka, Jenny Packham/Laprendo.com, ok. 3600 zł; zegarek, Cartier, ok. 17700 zł; buty, Gianvito Rossi/Net-a-porter.com, ok. 2100 zł; kolczyki, Balenciaga/Net-a-porter.com, ok. 2700 zł; satynowe puzderko, Prada, wzór; spódnica, Erdem, ok. 2300 zł; sandałki, Stuart Weitzman/Nordstrom.com, 1577,11 zł.

 

Stylizacje księżnej Kate w Polsce

Kate wykazała się świetną znajomością modowych nowinek - w Gdańsku pojawiła się w kwiatowym komplecie Erdem. Parę dni temu ogłoszono, że to właśnie Erdem wchodzi w tym roku w kolaborację z popularną sieciówką H&M. O marce będzie teraz naprawdę głośno! Warto też dodać, że do bluzki i spódnicy z kolekcji Erdem Kate dobrała torebkę polskiej marki Etui Bags!

Oczywiście najważniejszą dla nas stylizacją Kate jest look z poniedziałkowego przyjęcia, na którym księżna wystąpiła w kreacji od Gosi Baczyńskiej. Dopełniła ją czarnymi szpilkami Gianvito Rossi, torebką Prady i kolczykami Balenciagi!

Stylizacja księżnej Kate w Polsce - co miała na sobie?
Fot. fot. East News/Reporter/Getty Images

Księżna Kate w Berlinie

Dziś rano książęca para opuściła Warszawę i udała się do Berlina. Kate wystąpiła w niebieskiej sukience i płaszczu w tym samym kolorze. Na stopach miała cieliste szpilki Gianvito Rossi (te same, w których pojawiła się w Warszawie w poniedziałek). Ta stylizacja, choć szykowna, była chyba najmniej interesująca ze wszystkich, w których mogliśmy podziwiać księżną.

Księżna Kate - look z wylotu do Berlina
Fot. fot. East News

Zobacz także: Pojedynek stylu: księżna Kate vs Agata Duda!

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.