ZE ŚWIATA MODY

W jakiej kreacji Julia Wieniawa poprowadzi Polsat SuperHit Festiwal?

Zobacz zdjęcia! Ładna?

Sabina Zięba 25 maja 2019 09:01
Julia Wieniawa, Viva! 1/2019
Fot. Marcin Kempski/I LIKE PHOTO

Już w ten weekend odbędzie się Polsat SuperHit Festiwal, czyli jeden z popularniejszych festiwali muzycznych w Polsce. W tym roku jego prowadzącą została Julia Wieniawa. Jaką kreację przygotowała na ten szczególny wieczór?

Kreacja Julii Wieniawy na Polsat SuperHit Festiwal

Młoda artystka słynie z nienagannego stylu, śledzenia najnowszych trendów i wspaniałej figury. Lubi decydować się na wyszukane kroje oraz odważne kolory. Będąc konferansjerką koncertu Radiowy Hit Roku zdecydowała się jednak na kreację w pastelowym odcieniu. 

Jej stylista, Bartek Indyka, wyznał: „Na tak wyjątkową okazję, jaką jest prowadzenie koncertu na festiwalu w Operze Leśnej w Sopocie, postawiliśmy na piękną i klasyczną, długą suknię o linii syreny. Została zaprojektowana dla Julii w Atelier Madonna, a materiał z mieniących się cekinów w kolorze pudrowego różu został specjalnie sprowadzony z Włoch”.

Jednak to nie jedyna stylizacja, w której aktorka wystąpi tego wieczoru. W jakich jeszcze? Zobaczymy już wieczorem!  

Julia Wieniawa w Atelier Madonna

Julia Wieniawa, stylizacja na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Fot. Materiały prasowe

Julia Wieniawa, stylizacja na Polsat SuperHit Festiwal 2019
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trzy kobiety, które w najnowszym serialu Polsatu „Zawsze warto” połączyło przypadkowe dramatyczne wydarzenie: Weronika Rosati, Katarzyna Zielińska i Julia Wieniawa. Edyta Geppert o pasji śpiewania i życiowych wyborach oraz Dominika Gwit i Wojciech Dunaszewski o tym, co ślub zmienił w ich życiu.