Ich ceny przyprawiają o zawrót głowy!

Sabina Zięba 2 sierpnia 2018 18:00

Mimo nawału obowiązków Małgorzata Rozenek-Majdan co kilka miesięcy wyjeżdża na krótki odpoczynek. Ostatnio zachwyciła fotografiami z Austrii, a wcześniej m. in. z Włoch oraz pięknego hiszpańskiego kurortu, na których uwieczniła szczęśliwe chwile całej rodziny.

Prezenterka niezmiennie cieszy się zgrabną figurą o kobiecych kształtach, nic więc dziwnego, że z każdego zagranicznego wyjazdu lubi zamieszczać na portalach społecznościowych również swoje zdjęcia w bikini. O zawroty głowy fanów przyprawia jednak ilość strojów kąpielowych Rozenek-Majdan, a także... ich ceny!

Można zauważyć, że jest ona wielką fanką wiązanych, dwuczęściowych kostiumów. Postanowiliśmy sprawdzić, jakie marki najczęściej wybiera, a także ile kosztowały ją poszczególne modele. Przekonajcie się w naszej galerii!  

1/6
Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini / Viva.pl
Copyright @Instagram
1/6

Rozenek-Majdan w kostiumie Femi Stories za około 240 złotych.

2/6
Copyright @Instagram
2/6

Prezenterka w kostiumie kąpielowym z kolekcji wiosna/lato 2018 marki La Revêche za 995 złotych. Taki sam ma m. in. Julia Wieniawa.

3/6
Małgorzata Rozenek-Majdan w bikini / Viva.pl
Copyright @Instagram
3/6

Małgorzata w bikini Beach Bunny za 1430 złotych.

4/6
Małgorzata Rozenek-Majdan rozbiera się na Instagramie. Dlaczego?
Copyright @Instagram @m_rozenek
4/6

Rozenek-Majdan w kostiumie  La Revêche za 770 złotych.

5/6
Małgorzata Rozenek-Majdan i Radosław Majdan na wakacjach
Copyright @Instagram @m_rozenek
5/6

Małgorzata w bikini Beach Bunny za 1430 złotych.

6/6
Copyright @Instagram
6/6

Prezenterka w stroju w amerykańską flagę za 427 złotych.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.