Victoria’s Secret pokaz 2018 w Nowym Jorku
Fot. Getty Images
ZE ŚWIATA MODY

Po ponad dwudziestu latach pokazy Victoria's Secret znikają z telewizji! Dlaczego?

Szykuje się wielka rewolucja w świecie mody

Gabriela Czernecka 11 maja 2019 12:13
Victoria’s Secret pokaz 2018 w Nowym Jorku
Fot. Getty Images

To już koniec pokazów Victoria's Secret? Po ponad dwudziestu latach pokazy najsłynniejszej marki bieliźnianej znikają z ekranów telewizorów. Taką decyzję podjął dyrektor naczelny firmy, Leslie Wexner. Jak wyznał, marka musi się dostosowywać do potrzeb rynku, nieustannie zmieniać i.. ewoluować. Czym w takim razie zaskoczy nas w tym roku?

Pokazy Victoria's Secret znikają z telewizji

Co roku ludzie na całym świecie śledzą modowy spektakl na najwyższym poziomie, w którym każdy najmniejszy szczegół ma znaczenie. Modelki przez kilka miesięcy pracują nad swoją sylwetką, by móc wygrać casting na Aniołka Victoria's Secret. Pokazy Victoria's Secret to jednak nie tylko wielkie wydarzenie dla świata mody. To także ogromne widowisko muzyczne. I choć wydawałoby się, że rok w rok marka nas czymś zaskakuje, a pokaz cieszy się ogromną popularnością, to w Stanach Zjednoczonych zainteresowanie tą imprezą gwałtownie spadło.

To stało się powodem do tego, by na nowo przyjrzeć się strategii marki i poniekąd zmusiło właściciela Victoria's Secret do tego, by ogłosić rozstanie z dotychczasową promocją firmy. W notatce prasowej podaje, że marka „musi ewoluować i zmieniać się, żeby dojrzewać” Leslie Wexner zaznaczył także, że opracowywany jest „nowy rodzaj imprezy”, który ma wykorzystać potencjał innych kanałów medialnych. Pozostawiono więc spore pole do wyobraźni... Co marka powinna zmienić?

Zwróćmy uwagę, że już ubiegłym roku zaczęto wprowadzać drobne zabiegi, mające na celu uatrakcyjnić markę. Nowym aniołkiem Victoria’s Secret po raz pierwszy została modelka plus size, Barbara Palvin, a na wybiegu w nowojorskim Pier 94 zadebiutowała Winnie Harlow, czyli modelka, która zmaga się z bielactwem. 

Victoria's Secret

Pokaz Victoria's Secret
Fot. materiały prasowe

Wideo

Dziś wypada 3. rocznica ich ślubu. Oto historia miłości Agnieszki i Piotra Woźniak-Staraków

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Wydanie La Dolce VIVA!, a w nim: Ania Starmach, jurorka polskich edycji MasterChef oraz MasterChef Junior, o związkach – tych rodzinnych oraz ze sztuką i kuchnią. Piotr Adamczyk naszym przewodnikiem po Rzymie. Jak to się dzieje, że Monica Bellucci z każdym rokiem staje się… piękniejsza. Włoszka Tessa Capponi-Borawska o arystokratycznych korzeniach i o tym, kto zaszczepił jej pasję gotowania.