Bohater kreskówek Disneya ma już 90 lat!

Sabina Zięba 24 sierpnia 2018 19:31

Ciężko uwierzyć, że kultowa postać Disneya, jaką jest Myszka Miki, w tym roku obchodzi już swoje 90. urodziny! Z tego powodu marka Vans nawiązała współpracę z czterema znanymi artystami, by zaprezentowali swoje interpretacje bajkowej myszki na modelu butów OG Sk8-Hi LX, a także koszulce z krótkim rękawem.

Wśród tych osób znalazł się ilustrator i grafik John Van Hamersveld (znany ze swoich psychodelicznych form i żywych kompozycji kolorystycznych), legendarny tatuator Mark Machado, znany jako Mister Cartoon (rozpoznawany dzięki stylowi tatuowania za pomocą cienkich linii, zawiłości tekstur i szczegółowości trójwymiarowych grafik), projektant, ilustrator i animator Geoff McFetridge (prostota jego prac równoważona jest za pomocą eleganckich rysunków), a także początkowo jeżdżący na desce Taka Hayashi, który poświęcił się projektowaniu i od lat współpracuje z Vansem.

Ta niezwykła kolekcja jest dostępna od 25 sierpnia w wybranych sklepach oferujących linię Vault by Vans. Zobaczcie ją w pełnej okazałości w naszej galerii!  

1/5
Copyright @Materiały prasowe
1/5

Projekt Johna Van Hamersvelda

2/5
Copyright @Materiały prasowe
2/5

Projekt Marka Machado

3/5
Copyright @Materiały prasowe
3/5

Projekt Geoffa McFetridge'a

4/5
Copyright @Materiały prasowe
4/5

Projekt Taka Hayashi

5/5
Copyright @Materiały prasowe
5/5

W sklepach od 24 sierpnia 2018 roku!

TAGI #buty #Disney #VANS

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MARYLA RODOWICZ mówi, że nie potrafiłaby być z kimś „bez zakochania”, i wspomina wszystkie swoje miłości. Laureat 8. edycji „Top Model”, DAWID WOSKANIAN, o życiu z zespołem Tourette’a, karierze i o tym, jak sobie radzi ze społecznym ostracyzmem. Jedyny taki wywiad: PAWEŁ DELĄG versus PAWEŁ DELĄG. JENNIFER ANISTON i BRAD PITT – czy miłość po 16 latach od rozstania jest w ogóle możliwa?