Co znajdziemy w kolekcji?

Sabina Zięba 22 lipca 2017 06:30

Kylie i Kendall Jenner z impetem wkroczyły w świat mody. Co chwilę możemy zobaczyć różne nowe kampanie z udziałem popularnych sióstr. Oprócz prowadzenia własnego sklepu Kendall+Kylie projektowały już m. in. dla amerykańskiej sieci multibrandowych sklepów PacSun, czy australijskiej marki Quay. Teraz po raz kolejny nawiązały współpracę ze sklepem Revolve.

Już pół roku temu Kylie i Kendall stworzyły własną linię okularów przeciwsłonecznych dostępną w sklepie revolve.com. Teraz poszły o krok dalej i zdecydowały się zaprojektować kolekcję kostiumów kąpielowych. Zawiera ona aż 23 zróżnicowanych elementów. Przeważają stroje jednoczęściowe z wieloma seksownymi wycięciami, lecz fanki bikini również znajdą coś dla siebie. W kolekcji prym wiodą wyraziste barwy - czerń, biel, czerwień, moro oraz pastelowy róż.

Kylie Jenner podkreśliła: "Zainspirował nas styl strojów z lat 80., jakie zakładała nasza mama. Ma ona wspaniałą kolekcję z lat 70. i 80. Przymierzałam niektóre i jestem naprawdę zainspirowana tym seksownym, sportowym klimatem". Natomiast Kendall dodała: "Jesteśmy bardzo podekscytowane współpracą Kendall+Kylie i Revolve. Uważamy, że jest to perfekcyjna kooperacja. Stworzona przez nas kolekcja strojów kąpielowych jest seksowna i zabawna, a jednym z moich ulubionych egzemplarzy jest czerwony kostium z amerykańską flagą z przodu. Nie jest ważne, jakie macie plany na te wakacje - idealny kostium na każde warunki znajdziecie w kolekcji Kendall+Kylie Revolve". Ceny wahają się od 45$ (165 zł) do 165$ (600 zł). Zobaczcie zdjęcia z kampanii w naszej galerii!  

1/7
Copyright @Materiały prasowe
1/7

2/7
Copyright @Materiały prasowe
2/7

3/7
Copyright @Materiały prasowe
3/7

4/7
Copyright @Materiały prasowe
4/7

5/7
Copyright @Materiały prasowe
5/7

6/7
Copyright @Materiały prasowe
6/7

7/7
Copyright @Materiały prasowe
7/7

Wideo

Z Vito Bambino na boisku do kosza! O kulisach nowego albumu, rodzicach i pierwszym roku w Warszawie...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA: czy da się porównać uczucie pomiędzy mężczyzną a kobietą do tego łączącego matkę i dziecko? SARA JAMES najpierw podbiła Polskę, teraz podbija świat. Naszą sesję zrealizowaliśmy w jej ukochanym Los Angeles. ARKADIUSZ JAKUBIK: fantastyczny, wielokrotnie nagradzany aktor, rockandrollowiec o rodzinnych relacjach i myślowym ADHD. MAŁGORZATA SARAMONOWICZ w poruszającej rozmowie o życiu ze stwardnieniem rozsianym.