klaudia-halejcio-swietuje-30-urodziny-na-greckiej-wyspie-gwiazda-dostala-luksusowy-prezent-od-ukochanego
Fot. Instagram @klaudiahalejcio
O TYM SIĘ MÓWI

Klaudia Halejcio świętuje 30. urodziny na greckiej wyspie. Gwiazda dostała luksusowy prezent od ukochanego!

Celebrują w wielkim stylu!

Paulina Filipowicz 14 września 2020 21:59
klaudia-halejcio-swietuje-30-urodziny-na-greckiej-wyspie-gwiazda-dostala-luksusowy-prezent-od-ukochanego
Fot. Instagram @klaudiahalejcio

Klaudia Halejcio świętuje swoje 30. urodziny! Gwiazda seriali Przepis na życie czy Hotel 52 coraz aktywniej udziela się w mediach społecznościowych, zarówno na Tik Toku, jak i na Instagramie, gdzie śledzi ją ponad 371 tysięcy fanów! Aktorka regularnie pokazuje swoje stylizacje, zdjęcia z planu i uchyla rąbka tajemnicy z życia prywatnego. Tym razem pokazała jak obchodzi urodziny w towarzystwie tajemniczego ukochanego!

Klaudia Halejcio świętuje 30. urodziny na greckiej wyspie. Gwiazda dostała luksusowy prezent od ukochanego

Klaudia Halejcio swoje 30. urodziny świętuje wraz z ukochanym w rajskich okolicznościach. Gwiazda przebywa obecnie na greckiej wyspie Zakynthos, gdzie korzysta ze słońca i uroków luksusowego kurortu. Na Instagramie Klaudia podzieliła się romantycznymi zdjęciami z dnia urodzin. Jak się okazuję, na aktorkę czekało wyjątkowe śniadanie do łóżka i bukiet kwiatów. Gdyby tego było mało, wieczorem odbyła się uroczysta kolacja, na której nie zabrakło tortu urodzinowego i toastu na cześć solenizantki.

Co ciekawe, była to jedynie część prezentu, gdyż główny podarunek Klaudia otrzymała jeszcze przed wyjazdem w Polsce. Aktorka z okazji 30. urodzin została obdarowana przez ukochanego białym Mercedesem GLC Coupe, wartym ponad 200 tysięcy złotych. Urodziny w gwiazdorskim stylu skomentowała sama solenizantka, nie kryjąc radości:

"Muszę to głośno powiedzieć, a raczej napisać bo sama nie mogę w to uwierzyć! Jeszcze chwilę temu miałam 20 lat!!! Dziwne uczucie, chyba podobny dreszcz emocji odczuwałam, kiedy odbierałam dowód osobisty. Dziś emocje mi opadły i wiem, ze ten piękny świat stoi przede mną jeszcze bardziej otworem! To wspaniale uczucie jestem szczęśliwa tu gdzie jestem i kim jestem!" - napisała Klaudia Halejcio na Instagramie. Przed gwiazdą jeszcze kilka dni na rajskiej wyspie, więc możecie spodziewać się kolejnych pięknych relacji na Instagramie Klaudii z rajskich wakacji.  

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.