Barbara Łubko 6 maja 2017 17:00
1/6
Klapki - gorący trend z wybiegów na lato 2017
Copyright @fot. East News
1/6

Do tej pory klapki nosiłyśmy na wakacjach. Idealnie sprawdzały się na plaży. Najczęściej wybierałyśmy te wykonane z plastiku i po jednym sezonie żegnałyśmy się z nimi bez bólu. Rzadko kiedy ich cena przewyższała deser w nadmorskim kurorcie. Słabość miałyśmy do kultowych Havaianasów – tu byłyśmy gotowe zapłacić nieco więcej za brazylijski klasyk. Nadal jednak były to tylko klapki.


W tym sezonie sytuacja się zmieniła. Klapki zyskały miano dzieła sztuki albo przynajmniej designerskiego akcesorium. I choć wstyd to przyznać – liczy się metka. Najznamienitsze marki na to lato przygotowały klapki wyjątkowe, kolorowe i bogato zdobione, które wyparły seksowne sandałki na szpilce czy, tak modne rok temu, gladiatorki.


Zobacz także: Kapsułowa kolekcja Miu Miu zainspirowana stylem lat 60. to hit sezonu?


Oczywiście plaża to nie miejsce dla… dzieła sztuki! Designerskie klapki nosimy więc na co dzień w miejskiej dżungli. Natomiast te biżuteryjne lub wykonane z satyny będą wręcz perfekcyjne na wieczorne wyjście.

Co przygotowali projektanci? Oto kilka pomysłów luksusowych domów mody i jedna z popularnej sieciówki – tu cena jest zachęcająca. A w galerii znajdziesz propozycje z wybiegów.


Marco De Vincenzo/Net-a-porter.com, ok. 1900 zł; MiuMiu/Net-a-porter.com, ok. 3000 zł; Zara, 139 zł; Moncler/Farfetch.com, ok. 1000 zł.

Zobacz także: Mamy-stylistki robią biznes i projektują dziecięce kolekcje. Ubierzesz tak swoje dziecko?

2/6
Klapki ANTONIO MARRAS
Copyright @fot. East News
2/6

3/6
Klapki MONCLER GAMME ROUGE
Copyright @fot. East News
3/6

4/6
Klapki MIU MIU
Copyright @fot. East News
4/6

5/6
PASKAL
Copyright @fot. East News
5/6

6/6
MIU MIU
Copyright @fot. East News
6/6

Wideo

Piotr Trojan marzył o aktorstwie od dziecka. Lekarz powiedział mu, że nie ma na to żadnych szans...

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

MAGDALENA BOCZARSKA: intrygująca i niezależna. Emocjonalna i zarazem twarda. Nam opowiada o rodzinie i swojej pasji podróżowania. MACIEJ MUSIAŁOWSKI: aktor i muzyk. Gdy przekroczył próg XVIII-wiecznego pałacu, zmieniło się jego życie… EWA EWART kręciła filmy dokumentalne o wojnach i katastrofach. Tym razem nakręciła poetycką opowieść o raku. ELŻBIETA ROMANOWSKA: od kiedy została prowadzącą program „Nasz nowy dom”, musi się mierzyć z niewyobrażalnym hejtem. PIOTR TROJAN o tym, jak introwertyk odnalazł się w trudnym świecie artystycznym. PODRÓŻE Z ITAKĄ I VIVĄ!: ponad 100 destynacji na całym świecie, ekskluzywne hotele, rajskie plaże. Z rodziną lub we dwoje. Co wybierzesz?