neonowa-zolta-sukienka-na-wesele-z-hm-lato-2020
Fot. Instagram @dziendobrytvn, materiały prasowe
ZE ŚWIATA MODY

Kinga Rusin zachwyciła w długiej, neonowej sukience z H&M

Ta kreacja podbiła serca jej fanów!

Redakcja VIVA! 22 czerwca 2020 13:29
neonowa-zolta-sukienka-na-wesele-z-hm-lato-2020
Fot. Instagram @dziendobrytvn, materiały prasowe

Kinga Rusin w długiej, zwiewnej, neonowej sukience podbiła serca fanów! Stylizacje prowadzących programy telewizji śniadaniowej są często równie ważne jak… zaproszeni do studia goście. I tak było tym razem. Neonowa, żółta sukienka, a której Kinga Rusin poprowadziła Dzień Dobry TVN wywołała falę pozytywnych komentarzy. Fani dziennikarki komplementowali jej niezwykle intensywny kolor, inni doceniali oryginalny, oversizowy krój. Najczęściej jednak powtarzało się pytanie, gdzie można kupić podobną kreację.

Trendy lata 2020. Neona sukienka Kingi Rusin hitem sezonu

Okazuje się, że sukienka Kingi Rusin pochodzi z kolekcji Trend, którą ma w swej ofercie H&M (w tej  samej kreacji wystąpiła też Maffasion). Kreacja kosztująca 229 złotych, a uszyta z materiałów częściowo pochodzących z recyclingu cieszyła się jednak tak wielkim powodzeniem, że dostępna jest jeszcze tylko w kilku sklepach. Cieszymy się, że zapewniła fanom Kingi Rusin dzień „pełen koloru i pozytywnego humoru”, jak napisano na profilu instagramowym Dzień Dobry TVN. A my przypomnijmy na koniec, że neonowe kolory królują tego lata. Żółty, czerwony, niebieski, zielony, pomarańczowy, fioletowy… Im mocniejszy kolor, tym lepiej! Prawdziwą eksplozję neonów widzieliśmy na przykład na pokazach Valentino czy Christophera Kane’a czy Jacquemusa. A co udowadnia efektowna sukienka Kingi Rusin sieciówki również pamiętają o tym modnym trendzie na lato 2020.

dluga-modna-suknia-na-co-dzien-HM-2020
Fot. Materiały prasowe

dluga-zwiewna-sukienka-w-modnym-neonowym-kolorze-2020
Fot. Materiały prasowe

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.