Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists
O TYM SIĘ MÓWI

Kinga Rusin w bikini pokazuje wysportowaną figurę! Fani nie kryją zachwytu

„Ale ciało”, piszą

Redakcja VIVA! 13 marca 2021 10:29
Kinga Rusin, VIVA! czerwiec 2019, 13/2019
Fot. Aldona Karczmarczyk/Van Dorsen Artists

Kinga Rusin po odejściu z programu Dzień Dobry TVN wraz z partnerem Markiem Kujawą przeprowadziła się na Malediwy, na rajską wyspę, gdzie korzysta z uroków natury i ładuję baterię na kolejne zawodowe wyzwania. Chociaż dziennikarka jest teraz mniej aktywna w mediach społecznościowych niż gdy przebywała w Polsce, co jakiś czas zdradza kulisy swojego rajskiego życia. Teraz Kinga Rusin pokazała zjawiskowe zdjęcie z plaży, na którym pozuje w bikini!

Kinga Rusin w bikini pokazuje wysportowaną figurę. Fani nie kryją zachwytu

Kinga Rusin już kilka miesięcy temu wyprowadziła się z Polski, by zamieszkać na jednej z wysp na Oceanie Indyjskim. Okoliczności przyrody są w tym miejscu naprawdę niezwykłe i egzotyczne! Dziś dziennikarka postanowiła podzielić się z fanami zdjęciami z plaży, na których pozuje w samym bikini!

Gwiazda wygląda, jakby czas się dla niej zatrzymał! Mimo 50 lat ma nadal figurę modelki i idealnie wyrzeźbione ciało! Jak udaje jej się utrzymać taki efekt? Kinga Rusin przyznaje, że nie jest na żadnej specjalnej diecie. Stara się natomiast jeść regularnie i często ćwiczyć. Dziennikarka od lat jest wierną fanką różnych dyscyplin sportowych. Trenowała m.in. jazdę konno, narciarstwo, pływanie oraz tenis. Teraz na Malediwach pokochała również kitesurfing.

Ostatnie zdjęcia dziennikarki, które wrzuciła na Instagram, zrobiły absolutną furorę! Fani nie mogli wyjść z zachwytu i komplementowali, że wygląda jak nastolatka.

"Ale ciało"

"Co za figura"

"Proszę o więcej kadrów z tego raju"

"Piękna sylwetka" - pisali pod zdjęciem internauci.

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.