Kim Kardashian
Fot. Instagram@kimkardashian
ZE ŚWIATA MODY

Kim Kardashian wypuszcza linię bielizny wyszczuplającej!

Podobno sama nosi taką od lat!

Marcin Brzeziński 26 czerwca 2019 14:29
Kim Kardashian
Fot. Instagram@kimkardashian

Klan Kardashianów ma niewątpliwą żyłkę do interesów. Tytuł „najbardziej zaradnej” trzeba jednak bez wątpienia przyznać Kim Kardashian. Niedawno wprowadziła na przykład na rynek kosmetyki do maskowania łuszczycy i sama zademonstrowała ich działanie na swoich nogach. Teraz przyszedł czas na nową markę Kimono, która debiutuje... kolekcją bielizny wyszczuplającej.

Długoletnia pasja Kim Kiradashian

Kim przedstawia się jako specjalistka w tej dziedzinie. Jak mówi, interesuje się profesjonalnie tym zagadnieniem od lat, a jeszcze dłużej sama stosuje produkty wyszczuplające. Na jej kolekcję złożyły się obciskające majtki i staniki oraz wyszczuplające body w cielistym kolorze, w którym pozuje sama celebrytka. Kampanię zdjęciową Kimono sfotografowała Vanessa Beecroft, artystka i wieloletnia współpracowniczka męża Kim, Kanyego Westa. Musimy przyznać, że jesteśmy nieco zdziwieni tym pomysłem Kim Kardashian. Do tej pory zdawała się być bardzo dumna ze swoich pełnych kształtów, a nawet z dumą je eksponowała...

Krytyka Kim Kardashian

Niestety, część fanów uważa pomysł celebrytki za nietrafiony. W komentarzach wyrażają opinie, że linia bielizny, sygnowana jej imieniem i nazwiskiem, jest dosyć brzydka i mało odkrywcza. Faktycznie jest aż tak źle?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Finally I can share with you guys this project that I have been developing for the last year. I’ve been passionate about this for 15 years. Kimono is my take on shapewear and solutions for women that actually work. I would always cut up my shapewear to make my own styles, and there have also been so many times I couldn’t find a shapeware color that blended with my skin tone so we needed a solution for all of this. The third pic is the solution short. I developed this style for all of those times I wanted to wear a dress or skirt with a slit and still needed the support. Introducing Kimono Solutionwear™ for every body. Coming Soon in sizes XXS - 4XL in 9 shades. I can’t wait for you to feel this fabric!#KimonoBody @kimono Photos by Vanessa Beecroft

Post udostępniony przez Kim Kardashian West (@kimkardashian)

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!