Garderoba Kim Kardashian
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian przeszła metamorfozę! Gwiazda radykalnie zmieniła fryzurę

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 11 lutego 2020 20:45
Garderoba Kim Kardashian
Fot. Getty Images

Kim Kardashian słynie z pięknych, długich, ciemnych włosów, które są jej znakiem rozpoznawczym. Celebrytka ostatnio ma bardzo napięty grafik - nagrywa osiemnasty sezon programu Z Kamerą u Kardashianów, a w między czasie prowadzi własną markę Skims i uczestniczy w branżowych imprezach. Pomiędzy obowiązkami, Kim postanowiła odmienić swój wizerunek i radykalnie zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda?

Kim Kardashian zmieniła fryzurę

Kim Kardashian podzieliła się z fanami nagraniem z sesji u fryzjera i makijażysty, na którym widać radykalną zmianę wizerunku znanej celebrytki. Gwiazda swoje ciemne włosy... przefarbowała na blond! Nie jest to pierwszy raz, gdy Kim stawia na jasny odcień włosów, jednak w takim wcieleniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Delikatne fale, naturalny odcień włosów, słoneczne refleksy - nowy wizerunek Kim bardzo nam się podoba! Gwiazda postawiła również na modny, naturalny makijaż - usta w odcieniu nude, rozświetlona cera, Jesteśmy ciekawi, jak długo żona Kanye Westa pozostanie blondynką.  

Kim Kardashian
Fot. Instagram Stories @kimkardashian

Kim Kardashian
Fot. Instagram Stories @kimkardashian

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.