Garderoba Kim Kardashian
Fot. Getty Images
O TYM SIĘ MÓWI

Kim Kardashian przeszła metamorfozę! Gwiazda radykalnie zmieniła fryzurę

Jak teraz wygląda?

Redakcja VIVA! 11 lutego 2020 20:45
Garderoba Kim Kardashian
Fot. Getty Images

Kim Kardashian słynie z pięknych, długich, ciemnych włosów, które są jej znakiem rozpoznawczym. Celebrytka ostatnio ma bardzo napięty grafik - nagrywa osiemnasty sezon programu Z Kamerą u Kardashianów, a w między czasie prowadzi własną markę Skims i uczestniczy w branżowych imprezach. Pomiędzy obowiązkami, Kim postanowiła odmienić swój wizerunek i radykalnie zmieniła fryzurę! Jak teraz wygląda?

Kim Kardashian zmieniła fryzurę

Kim Kardashian podzieliła się z fanami nagraniem z sesji u fryzjera i makijażysty, na którym widać radykalną zmianę wizerunku znanej celebrytki. Gwiazda swoje ciemne włosy... przefarbowała na blond! Nie jest to pierwszy raz, gdy Kim stawia na jasny odcień włosów, jednak w takim wcieleniu jeszcze jej nie widzieliśmy. Delikatne fale, naturalny odcień włosów, słoneczne refleksy - nowy wizerunek Kim bardzo nam się podoba! Gwiazda postawiła również na modny, naturalny makijaż - usta w odcieniu nude, rozświetlona cera, Jesteśmy ciekawi, jak długo żona Kanye Westa pozostanie blondynką.  

Kim Kardashian
Fot. Instagram Stories @kimkardashian

Kim Kardashian
Fot. Instagram Stories @kimkardashian

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.