Garderoba Kim Kardashian
Fot. Getty Images
O NIEJ SIĘ MÓWI

Kim Kardashian szokuje w obcisłych spodniach! Gwiazda podkreśliła krągłości

Pośladki Kim są coraz większe?

Redakcja VIVA! 24 stycznia 2020 15:00
Garderoba Kim Kardashian
Fot. Getty Images

Kim Kardashian słynie z dużych krągłości, które chętnie pokazuje w podkreślających figurę stylizacjach. Gwiazda jest obecnie bardzo zajęta, ponieważ pracuje aktualnie nad osiemnastym sezonem programu Z Kamerą u Kardashianów. Celebrytka spędza więc większość czasu w towarzystwie ekipy filmowej, która ma za zadanie udokumentować burzliwe życie klanu Kardashianów. Kim ostatnio wybrała się z grupą operatorów na zakupy w Los Angeles, a dokładnie do sklepu z zabawkami i ubrankami dla dzieci. Towarzyszyła jej młodsza siostra, Khloe Kardashian. Celebrytki z pewnością postanowiły zadbać o swoje pociechy i zakupić dla nich nowe zabawki. Uwagę fotoreporterów zwróciły stylizacje Kardashianek, a w szczególności... ogromne pośladki Kim.

Kim Kardashian w obcisłych spodniach podkreśla pupę

Pośladki Kim to temat szeroko omawiany w mediach. Pupa gwiazdy jest określana mianem najsłynniejszej na świecie. Nic dziwnego, że okrągła część ciała Kim doczekała się sesji okładkowych i tysięcy artykułów w sieci, a także jest motywacją do ćwiczeń dla milionów kobiet. Pupa Kim okazała się na tyle inspirująca, że powstały specjalne świąteczne figurki z podobizną celebrytki oraz ruchomą pupą. Gwiazda ma więc powód do dumy i z chęcią podkreśla go w obcisłych ubraniach. Na zakupy z siostrą wybrała z pozoru klasyczną stylizację - brązowy golf, spodnie rurki i czarne botki. Ten prosty look mocno uwydatnił krągłości Kim, które wydają się wyjątkowo... duże.

Kim Kardashian
Fot. East News

Kim Kardashian
Fot. East News

Dla odróżnienia, siostra Kim tym razem postanowiła zakryć swoje krągłości dżinsowym total lookiem. Stylizację Khloe, nawiązującą do lat 90., dopełniły neonowe paznokcie i botki w wężowy wzór. Wyglądała poprawnie, jednak to Kim i jej pośladki były gwiazdami tego popołudnia. Czy celebrytka znowu poddała się zabiegom medycyny estetycznej? Oficjalnie się do tego nie przyznaje, ale zdjęcia nienaturalnie ogromnych pośladków budzą niepokój. Być może jest to kwestia wyjątkowo obcisłych spodni i przylegającej do ciała bluzki. Myślicie, że gwiazda tym razem przesadziła?  

Khloe Kardashian
Fot. East News

Khloe Kardashian
Fot. East News

Kim Kardashian
Fot. East News

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.