lizzo
Fot. Getty Images
O NIEJ SIĘ MÓWI

Lizzo pokazała krągłości w złotym bikini w Nowej Zelandii!

Gwiazda udostępniła odważne zdjęcia z plaży

Redakcja VIVA! 18 stycznia 2020 18:30
lizzo
Fot. Getty Images

Lizzo, czyli Melissa Viviane Jefferson, to amerykańska piosenkarka, raperka i aktorka. Gwiazda słynie z wyjątkowego głosu, ale również z krągłości, które lubi dumnie prezentować światu. W czasach, gdy wzorem piękna jest szczupłe ciało, Lizzo rozpoczęła prawdziwą rewolucje. Fani pokochali ją za dystans do siebie i za to, że udowadnia, że piękno jest pojęciem względnym. Artystka zachwyca nie tylko odwagą, ale przede wszystkim talentem muzycznym. Świat usłyszał o niej w 2019 roku, dzięki wydaniu trzeciego albumu studyjnego Cuz I Love You, który osiągnął 4 miejsce w notowaniu Billboard 200. Artystka promowała go singlami Juice, Tempo oraz Truth Hurts. Już 26 stycznia Lizzo powalczy o nagrodę Grammy aż w 8 kategoriach! Ponadto znalazła się w gronie występujących na żywo podczas prestiżowej ceremonii Grammy 2020. Przed ważnym wieczorem artystka postanowiła zrelaksować się na wakacjach. Nie byłaby sobą, gdyby nie pokazała swoich krągłości światu.

Lizzo pokazała krągłości w złotym bikini

Piosenkarka postanowiła zaprezentować swoje ciało światu podczas wypoczynku na nowozelandzkiej plaży Piha w Auckland. Gwiazda znana z dużej pewności siebie, po raz kolejny udowodniła, że nie brakuje jej dystansu do siebie. Artystka zapozowała do zdjęć na tle malowniczej zatoki. Zdjęcie podpisała wyznaniem miłosnym do samej siebie: "Kocham Cię. Jesteś piękna. Możesz zrobić wszystko". Co myślicie o nowych zdjęciach Lizzo? Można pozazdrościć jej odwagi? 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

I love you. You are beautiful. You can do anything. (Repeat)

Post udostępniony przez Lizzo (@lizzobeeating)

Lizzo
Fot. Getty Images
 

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.