Khloe Kardashian
Fot. Instagram @khloekardashian
Z ŻYCIA GWIAZD

Khloe Kardashian zaskakuje wyglądem. Radykalna zmiana!

Czy to efekt zabiegów medycyny estetycznej?

Paulina Borówka 5 września 2019 17:31
Khloe Kardashian
Fot. Instagram @khloekardashian

Khloe Kardashian poddała się ostatnio kolejnemu zabiegowi powiększania ust. Amerykańskie media nie przeszły wobec tego obojętnie i od razu pojawiły się kometarze na temat celebrytki. Fani nie są zachwyceni decyzją gwiazdy o kolejnej ingerencji w swój wygląd.

Kardashianki od dawna ufają medycynie estetycznej

Nie jest tajemnicą, że rodzina poddaje się zabiegom upiększającym. Wygląd celebrytek zawsze się zmieniał i po pewnym czasie przestało to zaskakiwać. Sama Khloe do pewnego czasu nie wyglądała źle. Poprzednie zabiegi podkreśliły jej rysy twarzy i dodawały uroku. Ostatni zabieg przyniósł jednak niezamierzone efekty. 

Khloe Kardashian
Fot. FORUM

Khloe Kardashian ofiarą medycyny estetycznej

Od operacji plastycznych łatwo jest się uzależnić i stracić panowanie nad ich częstotliwością. Po ostatnim zabiegu rysy twarzy celebrytki radykalnie się zmieniły. Gwiazda nie przypomina już siebie. Jej usta wyglądają na spuchnięte, podobnie jak pozostała część twarzy, która jest praktycznie nieruchoma. Sama celebrytka nie przejmuje się opinią innych i jest zadowolona ze swojego wyglądu. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Khloé (@khloekardashian)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

URSZULA DUDZIAK i MIKA URBANIAK osobista rozmowa dwóch niezwykłych artystek – matki i córki. ANNA PUŚLECKA mówi, że jej życie to nie tylko walka z rakiem. Polskie olimpijki: WALASIEWICZÓWNA, KONOPACKA, SZEWIŃSKA, KŁOBUKOWSKA… walczyły z rywalkami i z uprzedzeniami! Córka Ewy Błaszczyk MARIANNA JANCZARSKA: „Ola na zawsze jest częścią mojego życia”. EDYTA i MARCIN SAPETOWIE tworzą rodzinę dla dzieci z bagażem trudnych doświadczeń i chorób. Tumai – raj dla zawiedzionych kenijskich kobiet. Konkurs VIVA! PHOTO AWARDS rozstrzygnięty!