Khloé Kardashian linia ubrań dresowych „Good Sweats”
Fot. ons.pl
ZE ŚWIATA MODY

Khloé Kardashian wypuściła linię ubrań dresowych. Czy tym razem obędzie się bez skandalu? 

Marcin Brzeziński 22 sierpnia 2017 20:00
Khloé Kardashian linia ubrań dresowych „Good Sweats”
Fot. ons.pl

Firma odzieżowa o nazwie Good American, którą Khloé Kardashian czyli młodsza siostra Kim założyła w październiku zeszłego roku wraz z przedsiębiorczą bizneswoman Emmą Grade na początku sprzedawała jedynie bardzo dopasowane dżinsy. Potem w jej ofercie znalazły się równie dopasowane i seksowne body. Teraz przyszedł zaś czas na linię ubrań dresowych o nazwie „Good Sweats”. Znalazło się w niej dziesięć modeli produkowanych w rozmiarach od 00 do 24. Bo jak deklaruje Khloé Kardashian, jej dresy sprawią, że naprawdę każde ciało poczuje się w nich wspaniale. O tym emocjonującym wydarzeniu gwiazda reality show powiadomiła z pomocą mediów społecznościowych. A miała kogo, gdyż do tej pory udało jej się zgromadzić… ponad 68 milionów fanów i obserwujących.

Szukasz wygodnych i modnych dresów? Zajrzyj na Modago.pl i po nasze spodnie dresowe damskie.

Khloé Kardashian linia ubrań dresowych „Good Sweats”
Fot. ons.pl

Khloé Kardashian reklamuje linię ubrań dresowych o nazwie „Good Sweats”.

Polecamy też: Pierwsza kolekcja ubranek dla dzieci od Kim Kardashian i Kanye Westa już w sprzedaży! Będzie hit?

Skandal z body Khloé Kardashian

Mamy tylko nadzieję, że tym razem Khloé Kardashian uniknie oskarżeń o plagiat, jakie już raz ją spotkały. Przypomnijmy, że niedawno projektantka Destiney Bleu oświadczyła, że jedno z body Good American jest plagiatem modelu jej autorstwa. Co więcej, Khloé Kardashian miała go osobiście zamówić u Destiney Bleu… Podobno uczymy się na własnych błędach. Ale czy ta prawidłowość dotyczy również gwiazd reality show z 68 milionami obserwujących? Czas pokaże!

Zobaczcie film!

Polecamy też: Na siostry Kardashian wylała się fala hejtu! A wszystko przez...

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KAROLINA PISAREK i ROGER SALLA: tuż przed ślubną ceremonią modelka opowiada o niespodziewanych oświadczynach, swoim związku i przygotowaniach do ślubu. MICHAŁ WIŚNIEWSKI: po co mu ten ślub?! Wyznania mężczyzny, który pięć razy mówił „tak”. AGATA TUSZYŃSKA często przedkładała wszystko nad kolejne książki. Czy to był dobry wybór? Czy nie żałuje? I czy w ogóle umie żyć inaczej? Do refleksji. ŚLUBY WSZECH CZASÓW: Kelly i książę Rainier, Beaulieu i Presley, Yoko Ono i Lennon, Diana i książę Karol… Ich śluby zawładnęły zbiorową wyobraźnią.