Khloé Kardashian linia ubrań dresowych „Good Sweats”
Fot. ons.pl
ZE ŚWIATA MODY

Khloé Kardashian wypuściła linię ubrań dresowych. Czy tym razem obędzie się bez skandalu? 

Marcin Brzeziński 22 sierpnia 2017 20:00
Khloé Kardashian linia ubrań dresowych „Good Sweats”
Fot. ons.pl

Firma odzieżowa o nazwie Good American, którą Khloé Kardashian czyli młodsza siostra Kim założyła w październiku zeszłego roku wraz z przedsiębiorczą bizneswoman Emmą Grade na początku sprzedawała jedynie bardzo dopasowane dżinsy. Potem w jej ofercie znalazły się równie dopasowane i seksowne body. Teraz przyszedł zaś czas na linię ubrań dresowych o nazwie „Good Sweats”. Znalazło się w niej dziesięć modeli produkowanych w rozmiarach od 00 do 24. Bo jak deklaruje Khloé Kardashian, jej dresy sprawią, że naprawdę każde ciało poczuje się w nich wspaniale. O tym emocjonującym wydarzeniu gwiazda reality show powiadomiła z pomocą mediów społecznościowych. A miała kogo, gdyż do tej pory udało jej się zgromadzić… ponad 68 milionów fanów i obserwujących.

 

Khloé Kardashian linia ubrań dresowych „Good Sweats”
Fot. ons.pl

Khloé Kardashian reklamuje linię ubrań dresowych o nazwie „Good Sweats”.

 

Polecamy też: Pierwsza kolekcja ubranek dla dzieci od Kim Kardashian i Kanye Westa już w sprzedaży! Będzie hit?

 

Skandal z body Khloé Kardashian

Mamy tylko nadzieję, że tym razem Khloé Kardashian uniknie oskarżeń o plagiat, jakie już raz ją spotkały. Przypomnijmy, że niedawno projektantka Destiney Bleu oświadczyła, że jedno z body Good American jest plagiatem modelu jej autorstwa. Co więcej, Khloé Kardashian miała go osobiście zamówić u Destiney Bleu… Podobno uczymy się na własnych błędach. Ale czy ta prawidłowość dotyczy również gwiazd reality show z 68 milionami obserwujących? Czas pokaże!

 

Zobaczcie film!

 

 

 

 

 

Polecamy też: Na siostry Kardashian wylała się fala hejtu! A wszystko przez...
 

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Akcje

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

EWA CHODAKOWSKA stara się żyć eko, ale mówi: „Popełnianie błędów to historia mojego życia. Słynny himalaista PIOTR PUSTELNIK długo wierzył, że zmiany klimatyczne są dziełem natury. Mylił się. EWA ZGRABCZYŃSKA, uratowała tygrysy, teraz ma nową misję. GRETA THUNBERG – świat wreszcie uwierzył młodej aktywistce.