Barbara Łubko 26 czerwca 2017 09:00
1/6
Gwiazdy noszą mom jeans
Copyright @fot. East News
1/6

Przez lata niepodzielnie w naszych szafach królowały rurki. Nie poddawały się nawet wtedy, kiedy boyfriendy przeszły do ataku. Teraz jednak rurki odkładamy na dno szafy. Nosimy dzwony, boyfriendy i… tzw. mom jeans.

To dżinsy, do złudzenia przypominające te, które nasze mamy nosiły w latach 80. i 90. Najważniejszy jest wysoki stan i luźniejsze nogawki. Taki krój podkreśla wąską talię i optycznie zaokrągla biodra. Niestety to jeden z najtrudniejszych fasonów. Żeby dobrze wyglądać w mom jeans musimy mieć idealnie płaski brzuch!

Problemu z perfekcyjną figurą nie mają gwiazdy i supermodelki! Nic więc dziwnego, że to właśnie Kendall Jenner, Gigi Hadid i Emily Ratajkowski lansują ten trend! Mom jeans noszą najczęściej do obcisłych bluzeczek. Stylizacje podkreślają dodatkami w stylu retro, nawiązującymi do mody z lat 90.


Top, Cityshop/Farfetch.com, ok. 600 zł; sandałki, Topshop, ok. 150 zł; naszyjnik, Apart, 579 zł; Torebka, Proenza Schouler/Farfetch.com, ok. 3500 zł; spodnie, Vanessa Seward/Net-a-porter.com, ok. 900 zł.

Zobacz także: Tego jeszcze nie było! Te szorty na lato są najmodniejsze!

2/6
Elle Fanning w granatowych mom jeans
Copyright @fot. East News
2/6

3/6
Kendall Jenner w mom jeans
Copyright @fot. East News
3/6

4/6
Emily Ratajkowski w mom jeans
Copyright @fot. East News
4/6

5/6
Gigi Hadid w czarnych mom jeans
Copyright @fot. East News
5/6

6/6
Kendall Jenner w mom jeans
Copyright @fot. East News
6/6

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.