Księzna-Kate-pierscionek-2020
Fot. Getty Images
Ze świata mody

Kate Middleton nosi oszałamiający rubinowy pierścień o wartości 30000 funtów!

Czy to ukłon w stronę królowej?

Redakcja VIVA! 15 sierpnia 2020 14:31
Księzna-Kate-pierscionek-2020
Fot. Getty Images

Księżna Kate jest właścicielką wielu zachwycających kolekcji biżuterii. Uwielbia pierścienie z diamentami i rubinami, które również stanowią ulubiony element biżuterii Królowej Elżbiety II. Większość przychylnych jej obserwatorów i znawców wizerunku, twierdzi że to patriotyczny ukłon w stronę królowej. Kate nie jest obce noszenie przy ważnych okazjach luksusowych klejnotów i biżuterii o królewskim znaczeniu. Kiedy zaręczyła się z księciem Williamem, otrzymała pierścionek zaręczynowy z szafirem i brylantem, który bardzo lubi i nosi go na co dzień, jako podstawowy element swoich stylizacji. Rzadko spotyka się matkę trojga dzieci bez obrączki wykonanej z walijskiego złota.

Kiedy księżna Kate nosi rubinową biżuterię?

Kate przez lata nosiła rubinową biżuterię na oficjalne okazje. Jej kolekcja zawiera rubinowo-diamentowy naszyjnik i pierścionek ogromnej wartości. Rubin jest osadzony w białym złocie z diamentowymi ramionami i pazurami z żółtego złota i wygląda na około 5ct. Jak twierdzi ekspertka Michell Gemologist, pierścień jest wart około 30000 funtów. Zobaczcie jak wygląda! 

Księzna-Kate-pierscionek-2020
Fot. Getty Images
 
Księzna-Kate-pierscionek-2020
Fot. Getty Images
Księzna-Kate-pierscionek-2020
Fot. Getty Images
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.