Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
O NIEJ SIĘ MÓWI

Katarzyna Skrzynecka w bardzo odważnej stylizacji na Instagramie!

Gwiazda pozuje w stroju króliczka!

Paulina Filipowicz 15 grudnia 2019 17:30
Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka dodała bardzo odważne zdjęcie na swoje konto na Instagramie. Na przestrzeli lat mogliśmy podziwiać zmianę stylu gwiazdy. To, że kariera Katarzyny Skrzyneckiej związana jest zarówno ze sceną jak i estradą znajduje odzwierciedlenie w jej stylizacjach. Gwiazda bardzo lubi wyraziste kreacje, które przykuwają uwagę. Nie boi się mocnych kolorów i odważnych zestawień. Ostatnią z metamorfoz Katarzyny Skrzyneckiej uwieczniliśmy na niedawnej okładce VIVY! Kasia przeżywa obecnie swój najlepszy moment w show-biznesie. Jej profil na Instagramie śledzi ponad 100 tysięcy osób, a każda nowa fotografia z jej stylizacją zbiera wiele pozytywnych komentarzy. I tak było również tym razem. Kilka dni temu Katarzyna Skrzynecka w odważnej stylizacji zadziwiła swoich fanów.

Katarzyna Skrzynecka w stroju króliczka

Na najnowszym zdjęciu, które Kasia Skrzynecka opublikowała na Instagramie możemy zobaczyć aktorkę przed występem w najnowszym spektaklu teatralnym pt. „Między łóżkami”. Kasia wcieliła się w rolę tancerki GoGo Sandy Covalsky. Stylizacją do roli jest czarne body na ramiączkach oraz... seksowne uszy króliczka. Gwiazda ma na sobie również zmysłowe kabaretki i czarne kozaki za kolano! Trzeba przyznać, prezentuje się bardzo kobieco. Fani gwiazdy byli zachwyceni taki wcieleniem Kasi! Jak widać na najnowszych zdjęciach artystka bardzo schudła i otwarcie przyznaje, że bardzo zależało jej na tym, żeby wrócić do rozmiaru 38. Nie ukrywa, że nie jest na bardzo restrykcyjnej diecie, stara się chudnąć rozsądnie i według określonej, sprawdzonej przez nią samą strategii oraz wsparcia ekspertów.  Jak Wam się podoba seksowne wcielenie Kasi Skrzyneckiej?  

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski

Kasia Skrzynecka, Katarzyna Skrzynecka, Viva! 22/2019
Fot. Piotr Porębski
 

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.