Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA
O tym się mówi

Katarzyna Skrzynecka na premierze spektaklu w bardzo kobiecej kreacji!

Czy ten fason jej pasuje?

Redakcja VIVA! 24 września 2019 17:30
Katarzyna Kasia Skrzynecka, VIVA!, maj 2011, 10/2011
Fot. Piotr Porębski/METALUNA

Katarzyna Skrzynecka wciąż aktywna zawodowo, w ostatnim czasie bardzo często można ją podziwiać w oryginalnych wieczorowych stylizacjach. Naszą uwagę przykuła sukienka, w której aktorka wystąpiła podczas pokazu Mody z Recyklingu Anny Kubisz. W ostatnich dniach pojawiła się również w Teatrze Capitol na premierze nowej sztuki "O co biega". Podczas tego wyjątkowego wieczoru towarzyszył  jej mąż Marcin Łopucki. Elegancka kreacja gwiazdy przykuła uwagę fotoreporterów.

Nowy spektakl w Teatarze Capitol w 2019 - "O co biega"

"O co biega?" to farsa autorstwa Philipa Kinga. Nie brakuje w niej zaskakujących zwrotów akcji. Spektakl rozgrywa się głównie w domu pastora Lionela Toopa oraz jego żony, byłej aktorki, Penelopy Toop, budzącej zgorszenie wśród mieszkańców. Niechęć do niej przejawia zwłaszcza jedna stara panna Skillon, podkochująca się w duchownym. Gdy podczas nieobecności pastora, jego żonę odwiedza niezapowiedziany gość – kolega sprzed lat, z czasów teatralnych, rozpoczynają się nieoczekiwane zdarzenia. Warto zobaczyć

Jak prezentowała się Katarzyna Skrzynecka na spektaklu "O co biega"?

Aktorka zaprezentowała się w dopasowanej błyszczącej kreacji, która podkreślała jej sylwetkę. Pamiętajmy, że Katarzyna Skrzynecka jest obecnie na diecie wegańskiej, dzięki której bardzo wyraźnie schudła. Fani są oczywiście zachwyceni jej metamorfozą podziwiają jej najnowszy wizerunek. A Wam jak się podoba kreacja aktorki?

Katarzyna Skrzynecka, premiera Teatr Capitol
Fot. East News

Katarzyna Skrzynecka, premiera Teatr Capitol
Fot. East News

Katarzyna Skrzynecka, premiera Teatr Capitol
Fot. East News

Wideo

Poznaj wyjątkowe nowości Avon na wiosnę 2020!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

ADAMOWICZ, EGURROLA, FIGURA, GOLCOWIE, KUSZYŃSKA, SOYKA, NIEDENTHAL… w osobistych wspomnieniach o bliskich ich sercu miejscach. Według DOMINIKI KULCZYK świat zmieni tylko „czuła rewolucja”? Ważny głos w sprawie wykluczenia kobiet. „Wciąż mnie zaskakuje” – profesor JERZY BRALCZYK o języku polskim. W sentymentalną PODRÓŻ do nadbałtyckich kurortów zabierają nas m.in. CIERNIAK-MORGENSTERN, RODOWICZ, IWASZKIEWICZ.