katarzyna-skrzynecka-jak-jennifer-lopez-2
Fot. Piotr Porębski
metamorfozy gwiazd

Katarzyna Skrzynecka jak Jennifer Lopez! Gwiazda odtworzyła kultowy look JLo!

Polka tą stylizacją zaskoczyła fanów. Jest efekt wow!

Redakcja VIVA! 28 sierpnia 2020 19:30
katarzyna-skrzynecka-jak-jennifer-lopez-2
Fot. Piotr Porębski

Katarzyna Skrzynecka to aktorka, która już na planie słynnego show „Twoja twarz brzmi znajomo” udowodniła, że genialnie potrafi wcielać się w różne postaci. To jednak nie wszystko. Gwiazda jest piękną kobietą, która ma dystans do siebie. Jej posty na Instagramie często są pełne humoru. Tym razem gwiazda wrzuciła zdjęcie, które wywołało zachwyt wśród fanów. Nic dziwnego, Skrzynecka pozuje w kreacji, która do złudzenia przypomina jedną z najsłynniejszych sukien świata - zieloną zwiewną suknię Jennifer Lopez z gali Grammy w 2000 roku!

Katarzyna Skrzynecka odtworzyła słynną zieloną stylizację Jennifer Lopez

Skrzynecka i Lopez to praktycznie równolatki. Dzieli je niewielka różnica wieku. Teraz Skrzynecka, na planie filmu „Kogel Mogel 4 czyli koniec świata” pozuje w stylizacji, która wzorowana jest na looku Jennifer od Versace. Gwiazda oczywiście podeszła do sprawy z przymrużeniem oka i do zdjęcia, które opublikowała na swoim profilu na Instagramie dodała zabawny komentarz:

„Na planie filmowym komediowej superprodukcji "KOGEL MOGEL 4 czyli KONIEC ŚWIATA" postać Marlenki Wolańskiej w jej JAKBY luksusowej rezydencji pełna humoru, na bogato, ZAbogato i niekoniecznie gustownie Nawet pieseczki: Sokretes i Epikur chadzają w Versace. Jaki Holiłud, taka J.Lo Kostiumograf filmu @annapralinka 💚 wynalazła TĘ SUKNIĘ @ellaboutiquepoland @kogelmogel.official”

Jak Wam podoba się wersja Kasi? Pamiętacie jeszcze Jennifer w głęboko wyciętej sukni w palmy? Kreacja Versace, w której Lopez błyszczała na czerwonym dywanie w 2000 roku podczas gali Grammy przeszłą do historii. To jedna z najbardziej charakterystycznych sukni wszech czasów.

jennifer-lopez-sukienka-versace-grammy-2
Fot. Getty Images

Jennifer pojawiła się w unowocześnionej wersji kreacji Versace na pokazie tej marki na sezon wiosna/lato 2020 we wrześniu 2019 roku. Wtedy przeszła po wybiegu i pozowała z samą Donatellą Versace. Trudno uwierzyć, że Jennifer ma już 51 lat. Wygląda na 30!

jennifer-lopez-sukienka-versace-3
Fot. East News

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.