Kasia Struss
Fot. East News
O TYM SIĘ MÓWI

Kasia Struss jest w ciąży! Polska modelka zamieściła czułe zdjęcie na Instagramie

„Czysta rozkosz”, podpisała je

Konrad Szczęsny 16 lipca 2018 19:46
Kasia Struss
Fot. East News

Kasia Struss, polska supermodelka, jest w ciąży! Gwiazda podzieliła się tą radosną informacją za pośrednictwem Instagrama, publikując pełne czułości zdjęcie z partnerem, który przytula się do jej okazałego brzuszka. Jej fani wprost nie posiadają się z radości i składają modelce gratulacje.

Kasia Struss jest w ciąży. Modelka pochwaliła się brzuszkiem na Instagramie

Jak wynika ze zdjęć, ciąża jest już zaawansowana. 31-letnia Kasia Struss może pochwalić się sporych rozmiarów brzuszkiem, co widać na poniższej fotografii, którą modelka podpisała „czysta rozkosz”. Póki co nie wiadomo, kiedy gwiazda urodzi swoje pierwsze dziecko oraz jakiej jest ono płci.

Kim jest partner Kasi Struss?

Wiadomo o nim niewiele, poza tym, że są parą od długiego czasu i żyją na co dzień poza granicami Polski, a dokładniej w Stanach Zjednoczonych. Kasia Struss rąbka tajemnicy uchyliła jednak z niedawnym wywiadzie dla VIVY!

„W moim przypadku to była miłość od pierwszego spojrzenia. I tylko tyle. Wiedziałam, że to ten mężczyzna. Był spoza mojej branży i spoza mojej grupy znajomych. I to było strasznie fajne, bo ja musiałam poznać jego przyjaciół, on moich. Potem te grupy się połączyły. Tak buduje się zdrowy związek”, zwierzyła się Kasia Struss.

Szczęśliwym rodzicom serdecznie gratulujemy!  

 

Pure bliss💘

Post udostępniony przez Kasia Struss (@kasiastruss)

 

by @sonia_szostak 🖤

Post udostępniony przez Kasia Struss (@kasiastruss)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IZABELA JANACHOWSKA i KRZYSZTOF JABŁOŃSKI: Zamożni, między nimi jest duża różnica wieku – idealny obiekt hejtu. Jak sobie z nim radzą? Jak się kochają? ANDRZEJ PIASECZNY: Dlaczego tak naprawdę zdecydował się na coming out. I to właśnie teraz. DZIECI KRÓLOWEJ ELŻBIETY: Karol, Anna, Andrzej, Edward – wychowani przez matkę, która musiała się zmagać z dylematem: dzieci czy korona. MONIKA I ROBERT JANOWSCY Mężczyzna po przejściach i kobieta z przeszłością o życiu w patchworkowej rodzinie, miłości do siebie i... cudzych dzieci. ANNA NOWAK-IBISZ Pani Gadżet… improwizuje.