Karolina Szostak, VIVA! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
O TYM SIĘ MÓWI

Karolina Szostak wywołała furorę w sieci swoją nową fryzurą!

Niektórzy jednak uważają, że przestała być do siebie podobna…

Redakcja VIVA! 25 czerwca 2020 07:44
Karolina Szostak, VIVA! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Karolina Szostak wywołała furorę w sieci swoją nową fryzurą! Prezenterka Polsatu słynie ze swoich metamorfoz. Liczni fani kibicowali jej, gdy przeszła na dietę i podziwili efekty, jakie przyniosła jej metoda doktor Dąbrowskiej. Poruszenie w Internecie wciąż wywołują stylizacje prezenterki z jej licznych oficjalnych wyjść. Lecz choć ostatnio z wiadomych przyczyn takich zabrakło, na instagramowym koncie prezenterki tętni życie. Emocje wzbudza jej dokumentacja prac w ogrodzie, a ostatnio - nowe uczesanie.

Nowa fryzura Karoliny Szostak wywołała burzę w internecie

Na zmieszczonym na Instagramie zdjęciu oglądamy Karolinę Szostak w luźnym koku upiętym na czubku głowy i efektownych okularach przeciwsłonecznych. Fotografia spodobała się ponad dwu tysiącom osób, ale nie wszystkie komentarze były entuzjastyczne. Fani prezenterki pytali np.

Kto to jest?

albo stwierdzali, że

Wyglądasz jak nie ty!

Zdarzały się jeszcze ostrzejsze głosy np.

Karolino, wszyscy wiemy jaką metamorfozę przeszłaś i brawo (na pewno nie od cudownych soków), ale litości.. Takie obsesję na punkcie wyglądu powinno się leczyć, retuszujesz zdjęcia jak Kim Kardashian

A wy jak oceniacie nową fryzurę Karoliny Szostak? I czy waszym zdaniem zasłużyła na tak surową krytykę?

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

#mazury #deszcz #burza #slonce🌞 #zawsze #wiatr #wlosy @aleksandraoleczekhairstylist #help

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

Wideo

Urszula Dudziak pojawi się w kolejnej edycji The Voice of Poland? Zapytaliśmy!

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

KLAUDIA EL DURSI: „Nie myślałam o show-biznesie. Ani o pozowaniu do »Playboya«”, mówi uczestniczka „Top Model” i prowadząca program „Hotel Paradise”. Rektor warszawskiej Akademii Teatralnej WOJCIECH MALAJKAT o przemocy i mobbingu w szkołach artystycznych i o tym, dlaczego nie został… nauczycielem w mazurskim miasteczku. KSIAŻĘ WILLIAM I KSIĄŻĘ HARRY: Koniec braterskiej miłości? Historia MIŁKI RAULIN brzmi jak bajka o odważnej dziewczynie, która dzięki marzeniom zdobyła Koronę Ziemi. W cyklu Extra – na fieście w Andaluzji.