Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ZE ŚWIATA MODY

Karolina Szostak pokazała swoje stylizacje w czasie kwarantanny

Udowadnia, że można wyglądać modnie i bezpiecznie

Paulina Filipowicz 2 kwietnia 2020 15:15
Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Karolina Szostak inspiruje kobiety w całym kraju! Motywuje Polki swoją metamorfozą, zachęca do zdrowego odżywia i dbania o swoje ciało. Ponadto jest wzorem do naśladowania w kwestiach modowych. Jej styl jest bardzo kobiecy, a ubrania, które wybiera, zawsze podkreślają jej nienaganną sylwetkę. Ostatnio podzieliła się z fankami zdjęciem swoich stylizacji podczas kwarantanny.

Karolina Szostak pokazuje, jak ubiera się w czasie pandemii

Kilka lat temu Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła swój dotychczasowy styl i zrzuciła zbędne kilogramy. Po spektakularnej przemianie gwiazda regularnie pokazuje swoje modowe wybory w mediach społecznościowych, inspirując fanki w całym kraju. Karolina ostatnio podzieliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami dwóch looków, które ubrała w trakcie kwarantanny. Prezenterka pokazała dwie stylizację - elegancką oraz bardziej codzienną. Pierwszy look, składający się z sukienki w odcieniu butelkowej zieleni, to idealny zestaw do pracy zdalnej na wideokonferencję. Karolina zaszalała nawet z butami - wybrała eleganckie obuwie od Prady na wysokim słupku. Na drugim zdjęciu prezenterka znajduje się w windzie. Oprócz modnego płaszcza teddy coat i białych sneakersów widać, że jest przygotowana i dobrze wyposażona w niezbędne teraz środki ochrony. Ma na sobie maskę ochronną, rękawiczki jednorazowe i okulary.

"Nowa rzeczywistość" - podpisała zdjęcie Karolina.

W tej nowe rzeczywistości wszyscy dziś musimy się odnaleźć, a aby zabezpieczyć się przed zakażeniem, należy stosować się wszelkich zaleceń władz. Karolina Szostak może być świetnym przykładem, że nawet w tym trudnym czasie, możemy bawić się modą i pozwolić jej rozweselać otaczającą nas rzeczywistość.  

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Pandemia nie zmieniła mojego życia, to ja sama je zmieniłam…”, mówi AGNIESZKA MACIĄG. Kraśko, Olejnik, Rodowicz, Rusinek, Szczygieł, Wojciechowska… o emocjach i rodzinnych relacjach w izolacji domowej. JACEK SANTORSKI radzi, jak nie zwariować w czasie pandemii. Zmierzch zachodniej cywilizacji? Beata Pawlikowska w egzystencjalnych rozważaniach w dobie koronawirusa.