Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ZE ŚWIATA MODY

Karolina Szostak pokazała swoje stylizacje w czasie kwarantanny

Udowadnia, że można wyglądać modnie i bezpiecznie

Paulina Filipowicz 2 kwietnia 2020 15:15
Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Karolina Szostak inspiruje kobiety w całym kraju! Motywuje Polki swoją metamorfozą, zachęca do zdrowego odżywia i dbania o swoje ciało. Ponadto jest wzorem do naśladowania w kwestiach modowych. Jej styl jest bardzo kobiecy, a ubrania, które wybiera, zawsze podkreślają jej nienaganną sylwetkę. Ostatnio podzieliła się z fankami zdjęciem swoich stylizacji podczas kwarantanny.

Karolina Szostak pokazuje, jak ubiera się w czasie pandemii

Kilka lat temu Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła swój dotychczasowy styl i zrzuciła zbędne kilogramy. Po spektakularnej przemianie gwiazda regularnie pokazuje swoje modowe wybory w mediach społecznościowych, inspirując fanki w całym kraju. Karolina ostatnio podzieliła się na swoim profilu na Instagramie zdjęciami dwóch looków, które ubrała w trakcie kwarantanny. Prezenterka pokazała dwie stylizację - elegancką oraz bardziej codzienną. Pierwszy look, składający się z sukienki w odcieniu butelkowej zieleni, to idealny zestaw do pracy zdalnej na wideokonferencję. Karolina zaszalała nawet z butami - wybrała eleganckie obuwie od Prady na wysokim słupku. Na drugim zdjęciu prezenterka znajduje się w windzie. Oprócz modnego płaszcza teddy coat i białych sneakersów widać, że jest przygotowana i dobrze wyposażona w niezbędne teraz środki ochrony. Ma na sobie maskę ochronną, rękawiczki jednorazowe i okulary.

"Nowa rzeczywistość" - podpisała zdjęcie Karolina.

W tej nowe rzeczywistości wszyscy dziś musimy się odnaleźć, a aby zabezpieczyć się przed zakażeniem, należy stosować się wszelkich zaleceń władz. Karolina Szostak może być świetnym przykładem, że nawet w tym trudnym czasie, możemy bawić się modą i pozwolić jej rozweselać otaczającą nas rzeczywistość.  

Wideo

Andrzej Piaseczny: „Tak, wierzę w Boga i nie mam poczucia grzechu, bo ja wierzę w Boga miłości”

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

FILIP CHAJZER Uśmiechał się, żartował, prowadził program, pomagał potrzebującym. Tak było na zewnątrz. Co naprawdę się z nim wtedy działo? Popularna blogerka i podróżniczka ANNA SKURA zaczęła nowe życie na Bali. ANNA LEWANDOWSKA, CÉLIA KRYCHOWIAK, MARINA ŁUCZENKO-SZCZĘSNA... Kto tak naprawdę stoi za sukcesem żon sławnych piłkarzy? RYSZARD HOROWITZ I ROMAN POLAŃSKI. Chłopaki z Krakowa, ocaleni z Zagłady, w poruszającej podróży do przeszłości. Uwaga! Talent: KASIA I JACEK SIENKIEWICZ z zespołu KWIAT JABŁONI. W cyklu PODRÓŻE Meksyk i jego tajemnice.