Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ZE ŚWIATA MODY

Karolina Szostak pokazała się w odważnej kreacji. Jest coraz szczuplejsza!

"Coraz mniej się Pani uśmiecha"

Marta Baran 27 lutego 2020 13:30
Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Kilka lat temu Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła swój dotychczasowy styl i zrzuciła zbędne kilogramy. Po spektakularnej przemianie prezenterka informacji sportowych postanowiła zdradzić swój sekret, dzięki któremu udało się jej osiągnąć tak smukłą sylwetkę. Przyznała, że początkowo korzystała z diety pudełkowej, a następnie spróbowała swoich sił w popularnym wśród gwiazd poście dr Dąbrowskiej. Mimo, że jej przemiana miała miejsce w 2016 roku, efekty nadal są zauważalne i mamy wrażenie, że Karolina prezentuje się jeszcze lepiej. Ostatnio na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała swoją stylizację z pracy w studiu.

Karolina Szostak – modna stylizacja do pracy

Dziennikarka postawiła tego dnia na modną, pasowaną sukienkę w kolorze nude. Ten model od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród gwiazd, na podobny krój często stawia na przykład Kim Kardashian. Sama Karolina wygląda niesamowicie kobieco, a sukienka podkreśla jej sylwetkę, płaski brzuch oraz szczupłe nogi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

Aby stylizacja była jeszcze bardziej elegancka, Karolina dopasowała czarne, klasyczne szpilki. Widać, że po metamorfozie Szostak świetnie czuje się w swoim ciele, taka zmiana z pewnością wpłynęły również na jej samoocenę i pewność siebie. Nie mogło zabraknąć pozytywnych komentarzy na jej Instagramie: „Ale laskaaaa 😍😍😍😍😍😍 pięknaaa”, „Wow piękna figura😍”, „Szacun za uzyskanie takiej sylwetki👌rewelacyjnie Pani wygląda😍”, „Figura rewelacyjna!😍” Wyjątkowo czujni obserwatorzy zauważyli, że prezenterka – choć wygląda niesamowicie - praktycznie w ogóle się nie uśmiecha. Karolina szybko wytłumaczyła, że cała sytuacja spowodowana jest aparatem ortodontycznym, który uniemożliwia jej swobody uśmiech.

Koniecznie zobaczcie zdjęcia! Karolina Szostak nie tylko wygląda na nich pięknie i kobieco, ale też bardzo motywuje do zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze i na pewno jest godną naśladowania inspiracją.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

Wideo

Zobaczcie 12 najgorętszych trendów na wiosnę 2020!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

„Ciąża Małgosi to ukoronowanie tego, o co walczyliśmy”, mówi RADOSŁAW MAJDAN i nie ukrywa, że z powodu epidemii on i jego żona są pełni obaw. LESZEK MILLER z wnuczką MONIKĄ o tym, jak dziś wygląda ich życie po bolesnej stracie syna i ojca. Legendarny aktor WITOLD SADOWY niedawno skończył sto lat i zdobył się na niezwykle szczere wyznanie. „Widziałam, jak czai się śmierć” – ELISABETH REVOL wspomina ostatnie chwile z TOMKIEM MACKIEWICZEM podczas wspinaczki na Nanga Parbat.