Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO
ZE ŚWIATA MODY

Karolina Szostak pokazała się w odważnej kreacji. Jest coraz szczuplejsza!

"Coraz mniej się Pani uśmiecha"

Marta Baran 27 lutego 2020 13:30
Karolina Szostak, Viva! maj 2018
Fot. Mateusz Stankiewicz/AF PHOTO

Kilka lat temu Karolina Szostak przeszła ogromną metamorfozę. Zmieniła swój dotychczasowy styl i zrzuciła zbędne kilogramy. Po spektakularnej przemianie prezenterka informacji sportowych postanowiła zdradzić swój sekret, dzięki któremu udało się jej osiągnąć tak smukłą sylwetkę. Przyznała, że początkowo korzystała z diety pudełkowej, a następnie spróbowała swoich sił w popularnym wśród gwiazd poście dr Dąbrowskiej. Mimo, że jej przemiana miała miejsce w 2016 roku, efekty nadal są zauważalne i mamy wrażenie, że Karolina prezentuje się jeszcze lepiej. Ostatnio na Instagramie opublikowała zdjęcie, na którym pokazała swoją stylizację z pracy w studiu.

Karolina Szostak – modna stylizacja do pracy

Dziennikarka postawiła tego dnia na modną, pasowaną sukienkę w kolorze nude. Ten model od dłuższego czasu cieszy się ogromną popularnością wśród gwiazd, na podobny krój często stawia na przykład Kim Kardashian. Sama Karolina wygląda niesamowicie kobieco, a sukienka podkreśla jej sylwetkę, płaski brzuch oraz szczupłe nogi.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

Aby stylizacja była jeszcze bardziej elegancka, Karolina dopasowała czarne, klasyczne szpilki. Widać, że po metamorfozie Szostak świetnie czuje się w swoim ciele, taka zmiana z pewnością wpłynęły również na jej samoocenę i pewność siebie. Nie mogło zabraknąć pozytywnych komentarzy na jej Instagramie: „Ale laskaaaa 😍😍😍😍😍😍 pięknaaa”, „Wow piękna figura😍”, „Szacun za uzyskanie takiej sylwetki👌rewelacyjnie Pani wygląda😍”, „Figura rewelacyjna!😍” Wyjątkowo czujni obserwatorzy zauważyli, że prezenterka – choć wygląda niesamowicie - praktycznie w ogóle się nie uśmiecha. Karolina szybko wytłumaczyła, że cała sytuacja spowodowana jest aparatem ortodontycznym, który uniemożliwia jej swobody uśmiech.

Koniecznie zobaczcie zdjęcia! Karolina Szostak nie tylko wygląda na nich pięknie i kobieco, ale też bardzo motywuje do zmiany nawyków żywieniowych na zdrowsze i na pewno jest godną naśladowania inspiracją.  

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Karolina Szostak - Official (@karolinaszostak)

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Trener personalny DANIEL QCZAJ zdobył się na coming out. Co mu dała ta decyzja, a co zabrała? ALŻBETA LENSKA dwa lata temu o mało nie umarła. To wydarzenie w zaskakujący sposób zmieniło jej życie. W VIVIE! na Lato cykl Ona o Niej – MAŁGORZATA POTOCKA o KALINIE JĘDRUSIK: „Przez jednych kochana, przez innych nienawidzona. Polska Marilyn Monroe…”. W cyklu Sztuka gotowania – AGNIESZKA MACIĄG zdradza, jak zatrzymać młodość. W Podróżach z Historią – kultowe miejsca: magiczna leśniczówka w Praniu, Krzyże „lepsze niż Paryże…”.