Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency
O tym się mówi!

Karolina Pisarek doceniona w zestawieniu "100 Najpiękniejszych Twarzy Świata"!

Modelka znalazła się w rankingu TC Candler!

Aleksandra Frankowska 5 stycznia 2022 11:27
Karolina Pisarek, VIVA 12/2020
Fot. Agnieszka Kulesza, Łukasz Pik / DAS Agency

Karolina Pisarek jako jedna z niewielu uczestniczek TopModel świetnie radzi sobie w branży modelingu. Program był dla niej prawdziwymi drzwiami do międzynarodowej kariery, a jej urodę doceniają fani na całym świecie. Tym razem Karolina Pisarek została uwzględniona w prestiżowym rankingu 100 najpiękniejszych twarzy świata!

ZOBACZ TEŻ: Smutne wyznanie Karoliny Pisarek. Była wielokrotnie zdradzana: „Tych kobiet było ponad 20”

Karolina Pisarek doceniona przez międzynarodowy plebiscyt

Zgodnie z decyzją plebiscytu TC Candler, Karolnia Pisarek znalazła się na 29. miejscu najpiękniejszych twarzy świata. To ogromny sukces polskiej modelki, która znalazła się wśród takich osobowości, jak Nancy McDonie, wokalistki pochodzenia maerykańsko-koreańskiego, tajskiej raperki Lisy oraz Tzuyu, członkini południowokoreańskiej grupy Twice.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: Karolina Pisarek zaręczyła się. Modelka zamieściła w sieci wyjątkowe kadry

To ogromne wyróżnienie znaleźć się na 29. miejscu w rankingu najpiękniejszych twarzy świata. Zaszczyt, że mogę reprezentować nasz kraj - pisze podekscytowana. Dziękuję wam za wsparcie. To dzięki wam mam siłę do działania. Sprawiacie, że moje życie jest jeszcze bardziej kolorowe! Rok 2021? Zdecydowanie jeden z najlepszych w moim życiu – napisała Pisarek na swoim Instagramie.

Kariera Karoliny Pisarek wciąż nabiera tempa

Modelka chętnie angażowana jest w liczne projekty na całym świecie, stąd też jej życie to głównie podróże. Niedawno wydała również swoją książkę Girl power. Nie odkładaj marzeń na jutro, o tym, w jaki sposób osiągnęła swój własny sukces. 

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Akcje

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

WERONIKA ROSATI o życiu w Los Angeles i córce: „Moment, w którym zaczęło się moje drugie życie, to narodziny córki”. AGNIESZKA I PIOTR GŁOWACCY: Para popularnych aktorów, rodzice bliźniaków, opowiadają o „podwójnym” szczęściu i o dojrzewaniu do miłości. JOHN PORTER: Najsłynniejszy Walijczyk mieszkający od 46 lat w Polsce mówi: „Jestem lekkim socjopatą”. Dlaczego? Ponadto HISTORIE NIEZWYKŁYCH WIĘZI MATEK I CÓREK oraz opowieść o MEMPHIS, mieście bluesa, grilla i Presleya.