Sabina Zięba 28 sierpnia 2017 06:00
1/6
Copyright @Instagram
1/6

Już 24 sierpnia do sprzedaży trafiła kolekcja Pumy inspirowana style militarnym, zaprojektowana przez 27-letniego The Weeknd, czyli Abla Makkonena Tesfaye'a. Znajdziemy w niej elementy garderoby charakterystyczne dla wokalisty, m. in. T-shirty, casualowe spodnie, jeansowe kurtki oraz bomberki. W pierwszej kolejności do sklepów trafiły jednak sneakersy z podwyższoną cholewką Puma x XO, czyli Puma Parallel.

Polecamy też: The Weeknd zaprojektował kolekcję ubrań dla znanej marki! Kiedy znajdziemy ją w sklepach?

Sam muzyk, który od zeszłego roku współpracuje z Pumą powiedział: „Budujemy markę XO już od długiego czasu. To coś, co wychodzi poza sam produkt, współpraca Puma x XO jest przedłużeniem wszystkiego co do tej pory robiliśmy. Dla XO, partner w postaci takiego giganta jak Puma i możliwość tworzenia nowej estetyki to wspaniała szansa”. Zdjęcia do kampanii powstały w tajemniczej Marfie, czyli miejscowości znajdującej się w Teksasie. Zobaczcie niezwykłe ujęcia w naszej galerii!

 

PARALLEL LAUNCH PARTY TONIGHT

Post udostępniony przez The Weeknd (@theweeknd)

 

5/6
Copyright @Instagram
5/6

Wideo

Trendy na wiosnę 2021. Najmodniejsze makijaże na wiosnę 2021.

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

HALINA ROWICKA I ANNA KALCZYŃSKA Jak odnaleźć się w życiu po odejściu ukochanej osoby i czy matka i córka mogą się przyjaźnić. MARIA DĘBSKA o niezależnych kobietach: matce reżyserce, ikonie lat 60. Kalinie Jędrusik, którą zagrała, i o... sobie. MARIUSZ WILCZYŃSKI – malarz, performer, twórca animacji. Jego animowany film „Zabij to i wyjedź z tego miasta” to absolutny światowy hit! Pierwsza w historii Stanów Zjednoczonych kobieta wiceprezydent – KAMALA HARRIS zmienia świat. GRZEGORZ SKAWIŃSKI Życie rockmana w czasach pandemii. W cyklu PODRÓŻE: Czy w tym roku poszusujemy i gdzie – top lista najsłynniejszych zimowych kurortów.