Sabina Zięba 28 sierpnia 2017 06:00
1/6
Copyright @Instagram
1/6

Już 24 sierpnia do sprzedaży trafiła kolekcja Pumy inspirowana style militarnym, zaprojektowana przez 27-letniego The Weeknd, czyli Abla Makkonena Tesfaye'a. Znajdziemy w niej elementy garderoby charakterystyczne dla wokalisty, m. in. T-shirty, casualowe spodnie, jeansowe kurtki oraz bomberki. W pierwszej kolejności do sklepów trafiły jednak sneakersy z podwyższoną cholewką Puma x XO, czyli Puma Parallel.

Polecamy też: The Weeknd zaprojektował kolekcję ubrań dla znanej marki! Kiedy znajdziemy ją w sklepach?

Sam muzyk, który od zeszłego roku współpracuje z Pumą powiedział: „Budujemy markę XO już od długiego czasu. To coś, co wychodzi poza sam produkt, współpraca Puma x XO jest przedłużeniem wszystkiego co do tej pory robiliśmy. Dla XO, partner w postaci takiego giganta jak Puma i możliwość tworzenia nowej estetyki to wspaniała szansa”. Zdjęcia do kampanii powstały w tajemniczej Marfie, czyli miejscowości znajdującej się w Teksasie. Zobaczcie niezwykłe ujęcia w naszej galerii!

 

PARALLEL LAUNCH PARTY TONIGHT

Post udostępniony przez The Weeknd (@theweeknd)

 

5/6
Copyright @Instagram
5/6

Wideo

Poznaj historię miłości Agnieszki Woźniak-Starak i jej męża Piotra!

Polecamy

Top

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

Blanka Lipińska  o swojej misji, seksualnych preferencjach i związku, Andrzej Chyra o ojcostwie po 50-tce i Roksana Węgiel o zwycięstwie w Eurowizji Junior i cenie sławy.