VIVA! VIDEO

Brakuje ci motywacji do uprawiania sportu?

Po zobaczeniu tej kampanii CCC od razu ruszysz się z kanapy!

WSPÓŁPRACA REKLAMOWA 19 stycznia 2020 10:50

Nic tak łatwo nie przemawia do wyobraźni jak obrazy. Nowa – tym razem sportowa kampania CCC jest zachwycająca, urzeka prostotą i niezwykle mocno motywuje do działania. 

Sportowa kampania CCC

Oszczędność formy, wręcz skąpe potraktowanie kolorów, gra świateł i cieni – to wszystko pozwala wyraźnie dostrzec piękno wysportowanej sylwetki, płynność ruchów i precyzyjną pracę mięśni. Na zdjęciach do nowej kampanii CCC, zrealizowanych przez Mateusza Stankiewicza, sport jest piękny. Ta kampania pobudza tęsknotę za ruchem i obiecuje, że każdy może być jak model lub modelka z tych zdjęć. Wystarczy tylko trochę motywacji i czerpanie przyjemności z ćwiczeń. 

Patrzymy więc i wyznaczajmy sobie cele. Marzenia są paliwem, które stale nas pcha do działania, by zmieniać się na lepsze. One same jednak mogą nie wystarczyć. Często w  pojedynkę trudno jest się zmotywować, a jeszcze trudniej wytrwać w postanowieniu, by żyć zdrowo i regularnie ćwiczyć. Dlatego CCC przychodzi nam z pomocą. Na półkach i w sklepie internetowym CCC znajdziemy teraz wiele wygodnych i pięknych modeli sportowych butów renomowanych marek: Sprandi, Adidas, Puma, Reebok, Skechers i New Balance. Wybierz najlepsze, najwygodniejsze, najładniejsze – i ćwicz! 

kampania-ccc-2021
Fot. Mat.prasowe

#SprandiCCCChallange

A jeśli i to może nie wystarczyć? Jeśli znasz siebie i wiesz, że zapał szybko ci minie? 

Teraz już nie musi tak być. Zajrzyj do internetu. Na oficjalnym profilu marki CCC na Instagramie (@cccshoesbags), pod hasłem #SprandiCCCChallange, zebrali się pasjonaci, którzy pomogą ci się zmotywować i wytrwać w postanowieniach. Z nimi znajdziesz ulubioną aktywność, łatwiej zmienisz swój styl życia na zdrowszy i zrobisz to z wielką przyjemnością. 

Szukaj swojej bratniej duszy. Są tu naprawdę fajni i niezwykle motywujący ludzie:

  • Karolina Erdmann (@karolinaerdmann) przygotowała dla ciebie 3 treningi! Jeden na Instagramie oraz dwa na Facebooku. Tutaj znajdziesz trening nr 1, a tutaj trening nr 2. 
  • Mariusz Jakubowski (@jakubowskijakubowski) pokazał na Instagramie swoje ulubione i najbardziej efektywne ćwiczenia. 
  • Jeśli do treningów potrzebujesz muzyki, a nie masz pomysłu na własną playlistę, skorzystaj z pomocy Natalii Kusiak (@nataliakusiak), która zebrała w jednym miejscu utwory, z którymi ćwiczy się łatwiej, a czas na treningu płynie szybciej. Znajdziesz ją na Spotify.
  • Kasia Kniola (@detoxikate) nauczy cię robić zdrowe koktajle, jeśli tylko wejdziesz na profil CCC na Instagramie i zajrzysz do zapisanej relacji New Years Resolutions

kampania-ccc-2021
Fot. Mat.prasowe
Dołącz do coraz większej sportowej społeczności CCC, gdzie możesz czerpać z doświadczeń tych, którzy ćwiczą od dawna i znajdują w tym frajdę. Nawet nie zauważysz, jak treningi wejdą ci w krew, a twoja sylwetka zacznie się zmieniać na lepsze. 

Materiał powstał we współpracy z marką CCC

TAGI #sport #CCC

Wideo

Za nami 25 lat tworzenia magazynu VIVA!. Tak wraz z gwiazdami zapamiętaliśmy ten wyjątkowy czas

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

LENKA I JAN KLIMENTOWIE o trudnej drodze do rodzicielstwa i o tym, jak narodziny Cristiana zmieniły ich związek. ANDRZEJ SEWERYN: czy czuje się autorytetem, czym jest dla niego sztuka i najważniejsze życiowe role. HELENA ENGLERT: dlaczego wolała studiować w Stanach, a potem wróciła do Polski i czy znane nazwisko to atut? LISA MARIE PRESLEY miała bajkowe dzieciństwo, które zakończyło się wraz ze śmiercią ojca, i smutne życie, bo znane nazwisko nie przyniosło jej szczęścia.