Kaia Gerber w reklamie Chanel-ok
Fot. ons.pl
ZE ŚWIATA MODY

Zjawiskowa Kaia Gerber w najnowszej reklamie Chanel!

Jak wypadła 16-letnia modelka?

Marcin Brzeziński 28 lutego 2018 17:30
Kaia Gerber w reklamie Chanel-ok
Fot. ons.pl

Kaia Gerber jest gwiazdą najnowszej reklamy torebek Chanel. Na jej potrzeby 16-letnią modelkę w apartamencie Gabrielle Chanel sfotografował sam Karl Lagerfeld. Musimy przyznać, że nowa gwiazda wybiegów wygląda bardzo pięknie, gdy z wdziękiem spoczywa na sofie należącej niegdyś do legendarnej projektantki. I trudno wprost uwierzyć, że kariera Kai Gerber zaczęła się zaledwie rok temu!

Prosto na szczyt czyli kariera Kai Gerber

Córka top modelki Cindy Crawford i biznesmena Rande Gerbera wkroczyła w świat mody za sprawą zmysłowej reklamy okularów Miu Miu. Potem przyszły kolejne kontrakty i sygnowana jej nazwiskiem torebka w ofercie sławnego Marca Jacobsa.

Wreszcie nasza debiutantka mogła się sprawdzić na wybiegach pokazów Tygodni Mody w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu. I to aż osiemnastu! Musimy przyznać, że ten rok w życiu Kai Gerber zapowiada się jeszcze lepiej. W końcu udział w reklamie Chanel to w świecie mody prawdziwy szczyt marzeń!

Kaia Gerber w reklamie Chanel
Fot. ons.pl
Kaia Gerber w reklamie Chanel
Fot. ons.pl

Wideo

Wiosna 2020 - design, kulinarne inspiracje, podróże bez wychodzenia z domu!

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

BARBARA KURDEJ-SZATAN wyznaje: „Zasuwając intensywnie, oczekiwałam, że gdy wrócę do domu, będę mogła się zrelaksować. Tymczasem były awantury…”. GREG i RAFAŁ COLLINS – od happy endu do tragedii był tylko krok. W VIVIE! na Lato w cyklu Ona o Niej – KRYSTYNA CIERNIAK-MORGENSTERN o ELŻBIECIE CZYŻEWSKIEJ: „Szamotała się psychicznie. Z jednej strony niedawno poślubiony mąż, a z drugiej Polska…”. W cyklu Sztuka gotowania – HANNA LIS. Czy spełni swoje „kulinarne” marzenie i wybierze się do Peru? W Podróżach z Historią: tajemnice KASZUB.