Kaia Gerber w reklamie Chanel-ok
Fot. ons.pl
ZE ŚWIATA MODY

Zjawiskowa Kaia Gerber w najnowszej reklamie Chanel!

Jak wypadła 16-letnia modelka?

Marcin Brzeziński 28 lutego 2018 17:30
Kaia Gerber w reklamie Chanel-ok
Fot. ons.pl

Kaia Gerber jest gwiazdą najnowszej reklamy torebek Chanel. Na jej potrzeby 16-letnią modelkę w apartamencie Gabrielle Chanel sfotografował sam Karl Lagerfeld. Musimy przyznać, że nowa gwiazda wybiegów wygląda bardzo pięknie, gdy z wdziękiem spoczywa na sofie należącej niegdyś do legendarnej projektantki. I trudno wprost uwierzyć, że kariera Kai Gerber zaczęła się zaledwie rok temu!

Prosto na szczyt czyli kariera Kai Gerber

Córka top modelki Cindy Crawford i biznesmena Rande Gerbera wkroczyła w świat mody za sprawą zmysłowej reklamy okularów Miu Miu. Potem przyszły kolejne kontrakty i sygnowana jej nazwiskiem torebka w ofercie sławnego Marca Jacobsa.

Wreszcie nasza debiutantka mogła się sprawdzić na wybiegach pokazów Tygodni Mody w Nowym Jorku, Londynie, Mediolanie i Paryżu. I to aż osiemnastu! Musimy przyznać, że ten rok w życiu Kai Gerber zapowiada się jeszcze lepiej. W końcu udział w reklamie Chanel to w świecie mody prawdziwy szczyt marzeń!

Kaia Gerber w reklamie Chanel
Fot. ons.pl
Kaia Gerber w reklamie Chanel
Fot. ons.pl

Wideo

Piękni, szczęśliwi, zakochani. Tak Karol i Małgorzata Strasburgerowie pozowali w sesji dla VIVY!  

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

JULIA KUCZYŃSKA „MAFFASHION” – Influencerka, ikona stylu, bizneswoman. Teraz przyszedł czas na nowy rozdział w jej życiu. ZBIGNIEW ZAMACHOWSKI w dniu 60. urodzin wyjawia „całą” prawdę o karierze i swoich pryncypiach. MODA W WIELKIM MIEŚCIE – Czy Carrie i jej przyjaciółki z serialu „Seks w wielkim mieście” zrezygnują z designerskich strojów, zobaczymy w sequelu „And Just Like That”. KRYSTYNA KOFTA – Nagła choroba spadła na nią jak grom z jasnego nieba. Jak wyglada teraz jej życie? W cyklu EXTRA: Co się stanie z milionami Afganek w kraju, gdzie wciąż kamienuje się kobiety?