Justin Bieber, Hailey Bieber, Hailey Baldwin
Fot. Instagram @haileybieber
O tym się mówi

Justin Bieber i Hailey na okładce Vogue’a. Namiętna sesja robi wrażenie!

Tak uczcili swoją rocznicę ślubu!

Redakcja VIVA! 6 października 2020 14:27
Justin Bieber, Hailey Bieber, Hailey Baldwin
Fot. Instagram @haileybieber

Justin Bieber i jego piękna żona Hailey Bieber są inspiracją dla milionów fanów na całym świecie. Oboje młodzi kreatywni i piękni, aktywni zawodowo i z marzeniami na przyszłość. Pierwszy raz pobrali się 13 września 2018 roku. Był to ślub cywilny. Ceremonia, o której mówił cały świat odbyła się jednak później. W ceremonii uczestniczyły 154 osoby, będące przyjaciółmi i członkami rodziny Bieber. Wśród nich nie mogło zabraknąć przyjaciółek modelki, czyli Kendall Jenner, Kylie Jenner i Joan Smalls. Na przyjęciu pojawili się również Travis Scott, Usher, Ed Sheeran, Nick Jonas, Jaden Smith. Od tego ważnego dla nich wydarzenia minął rok, a Justin nie zapomniał o tym, żeby napisać kilka miłych słów do ukochanej żony.

Hailey Bieber. Mam szczęście być TWOIM mężem! Uczysz mnie tak wiele każdego dnia i robisz ze mnie lepszego człowieka! Zobowiązuję się do końca naszego życia, abyś mogła być taką kobietą, do której bycia Bóg cię powołał! Pragnę umożliwić Ci spełnienie wszystkich Twoich najśmielszych marzeń! Obiecuję, że zawsze stawiam cię na pierwszym miejscu!! Wszystkiego najlepszego z okazji rocznicy moja piękna słodka dziewczyno – napisał.

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

1 year ago we had the best wedding. Wish I could live this day over and over 🤍🕊

Post udostępniony przez Hailey Baldwin Bieber (@haileybieber)

Justin Bieber i Hailey na zdjęciach we włoskim Vogue’u

Specjalnie z okazji rocznicy ich ślubu, pojawiła się niezwykła sesja pary w najnowszym wydaniu włoskiego Vogue'a. Trzeba przyznać, że wyglądają na niej świetnie i jak widać nadal są bardzo zakochani. 

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks Vogue Italia

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Thanks Vogue Italia

Post udostępniony przez Justin Bieber (@justinbieber)

Wideo

Polska nie mogła wygrać Eurowizji Junior trzeci raz? Sara James odpowiada na słowa Jacka Kurskiego

Polecamy

Magazyn VIVA!

Bieżący numer

IRENA SANTOR mówi: „Cóż jest piękniejszego, niż żyć, istnieć? Interesuje mnie jutro, odkąd zachorowałam na raka...”. MAGDA i JASIEK MELA – Był najmłodszym zdobywcą bieguna, pomimo utraty ręki i nogi. Co dziś najbardziej w nim ceni jego żona Magda? ANNE APPLEBAUM, słynna dziennikarka, laureatka Pulitzera, o odwadze Polaków, domu w Chobielinie i wolności. PIOTR JACOŃ o córce Wiktorii i tym, jak to jest być rodzicem dziecka transpłciowego oraz budowaniu rodzinnych relacji na nowo.